KKTC’nin 'Rum kesimine katılmasını' tartıştılar!

CHP'ye yakın televizyon kanalı Halk TV'de KKTC’nin Rum kesimine katılmasına dair tartışma yaşandı. Gazeteci Sedat Bozkurt, Kutlu Adalı cinayetinin çözülmemesi durumunda KKTC halkının Rum kesimine katılmayı isteyebileceğini belirtti.

CHP’ye yakın televizyon kanalı Halk TV’deki, “Bu kadarına da pes” dedirten açıklamalar sosyal medyada gündem oldu.

Halk TV’ye konuk olan gazeteci Sedat Bozkurt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Rum Kesimi’ne katılmasına ilişkin tepki çeken bir açıklama yaptı.

“KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDECEĞİNİZ BİR REJİM İSTERSİNİZ.”

Moderatörün, “Bu cinayetin çözülmemesi durumunda KKTC halkının Rum kesimine katılma ve Türk egemenliğine son verme haklarını yükseltir değil mi?” şeklindeki sözlerine Bozkurt şu cevabı verdi:

“Tabi kendinizi güvende hissedeceğiniz bir rejim istersiniz.”

KKTC’nin 'Rum kesimine katılmasını' tartıştılar!

KKTC’nin 'Rum kesimine katılmasını' tartıştılar! ile ilgili etiketler Kıbrıs KKTC Halk TV

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.