Kızlar tuvaleti şakası ölümle bitti: Lise öğrencisi iki arkadaş intihar etti!

Ankara'da lise öğrencileri arasından yaşanan kızlar tuvaleti şakası ölümle bitti. Şakalaşma sonrası biri 19 diğeri 17 yaşındaki iki arkadaş intihar etti.

İddiaya göre, Polatlı ilçesindeki bir ticaret meslek lisesinin 12. sınıf öğrencileri E.K. (19) ve R.B. (17) teneffüs sırasında arkadaşlarıyla şakalaştı.

"RESMİNİZİ ÇEKTİM" DİYEREK ŞAKA YAPMAK İSTEDİ

Bir erkek arkadaşlarını kızlar tuvaletine iten gençlerden E.K., içerideki kızın bağırmasıyla ‘Resminizi çektim’ diyerek şaka yapmak istedi.

BABASININ AV TÜFEĞİYLE İNTİHAR ETTİ

Olayın taciz iddiasına dönmesinin ardından durum polise bildirildi. Daha sonra okuldan çıkarak Mehmet Akif Mahallesi Kara Mustafa Caddesi’ndeki evine giden E.K., avcı olan babasının av tüfeğiyle intihar etti.

CENAZE NAMAZINA KATILAN ARKADAŞI DA İNTİHAR ETTİ

E.K.’nın intiharının ardından cenaze namazına katılan R.B. de arkadaşının intihar ettiği evin 100 metre ilerisinde bulunan Kır Bahçe Düğün Salonu’na girerek kendisini astı. Okula gitmekte olan öğrenciler, R.B.’yi asılı halde gördü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yapılan ilk incelemede R.B.’nin hayatını kaybettiği belirlendi.

Öte yandan ilçede bir lise öğrencisinden de haber alınamadığı iddia edildi.

 

Kızlar tuvaleti şakası ölümle bitti: Lise öğrencisi iki arkadaş intihar etti! ile ilgili etiketler Ankara Polatlı Genç İntihar tüfek lise ogrencisi kız tuvalet Kızlar tuvaleti