Kızının cesur pozlarına anne Defne Samyeli'den açıklama

Oyuncu Defne Samyeli, kızı Deren Talu'nun cesur pozlarıyla ilgili ilk kez konuştu.

Defne Samyeli’in kızı Deren Talu, Los Angeles’taki Santa Monica College’de oyunculukuk eğitimi alıyor. Aynı zamanda dünyaca ünlü Elite Model Agency’nin kadrosuna mankenlik yapıyor.

‘BENİ KIZDIRACAK...’

Posta Gazetesi’nin haberine göre; cesur fotoğraflarıyla sık sık gündeme gelen Deren’in bu pozları için ilk kez konuşan Defne Samyeli, “Deren’in dünya standartlarında fiziği var. Beni kızdıracak cesur pozları yok. Mankenlik dünyası için hiçbir şey değil o pozlar. Deren 20 yaşında kendi kararlarını kendisi veriyor. İşinin gereğini yapıyor” dedi.

dsfhbsnfksdoflpAsdf

DEREN TALU KİMDİR?

Deren Talu; ünlü manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden Defne Samyeli ile Mimar Eren Talu’nun kızıdır. 1997 doğumlu 19 yaşındaki Deren, oyunculuk eğitimini Amerika’da Los Angeles’ta almıştır. Türkiye’ye döndükten sonra birkaç defilede yer almış ve son olarak Barış Arduç’la bir reklam filminde oynamıştır.

Kızının cesur pozlarına anne Defne Samyeli'den açıklama ile ilgili etiketler Defne Samyeli Deren Talu cesur poz Açıklama
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.