Kızılcık Şerbeti dizisinde çok konuşulacak sahne! Dilan ve Engin Polat çiftine gönderme yapıldı...

Show TV'nin başarılı ve en çok eleştiri alan dizisi Kızılcık şerbetinde o sahneler çok konuşulacak. Ülke gündemine bomba gibi düşen Dilan ve Engin Polat çiftine bomba gönderme geldi. Diziyi izleyenler o sahneye yorum yaptı...

İzlenme oranı hayli yüksek olan Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölümündeki bir sahne izleyenleri güldürdü. Dizinin Dilan ve Engin Polat çiftine gönderme yapması olarak yorumlandı.
Haklarında çıkan kara para aklama iddialarının ardından tutuklanan Dilan-Engin Polat çifti Türkiye’nin gündeminde yer almaya devam ederken Kızılcık Şerbeti isimli dizideki sahne izleyenlerin dikkatini çekti.

Show Tv’nin reyting rekorları kıran dizindeki sahnede, “Bizim işimiz kozmetik, bir sürü dükkân, bir sürü ürün

Dizide “Bizim olayımız kozmetik, bir sürü dükkân, bir sürü ürün. Türkiye genelinde 110 tane bayimiz var ayrıca franchise veriyoruz” sözleri Polat çiftine gönderme olarak yorumlandı.

Kızılcık Şerbeti dizisinde çok konuşulacak sahne! Dilan ve Engin Polat çiftine gönderme yapıldı... ile ilgili etiketler Kızılcık Şerbeti Dilan Polat Engin Polat
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, A Milli Basketbol takımının maçını izledi! Zafer sonrası sevinci kamerada...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana Valiliği ziyaretinde A Milli Basketbol Takımının İzlanda’ya karşı 76-75’lik skorla galip geldiği maçı izledi. Son saniye basketiyle gelen zafer sonrası sevinci kameralara yansıyan Erdoğan “Haftada 2 veya 3 gün basketbol oynuyoruz arkadaşlarla…” dedi.