Kızıl Goncalar Mert Yazıcıoğlu kimdir? Performancı alkış toplayan Mert Yazıcıoğlu kaç yaşında nereli?

Kızıl Goncalar ilk bölümü ile izleyici ile buluştu. İlk performansı ile alkış toplayan Mer Yazıcıoğlu dizide hangi rolü üstlendi? Kızıl Goncalar dizisnin her sahnesi konuşuluyor. Peki hangi sahne tepki çekti?

Mert Yazıcıoğlu Kızıl Goncalar dizisi performansı ile konuşulmaya başladı. Dizide tarikat üyesi olduğu görülen Mert Yazıcıoğlu üstlendiği rolün hakkını verdi. Sosyal medyada yorum yağan diziye oyuncu performansı ile damga vurdu. Özcan Deniz ve Mert Yazıcıoğlunu dikkat çeken o sahnesi beğeni topladı. Dizide Atatürkçü bir doktor ile tarikat üyelerinin diyalogları çok konuşulacağa benziyor. Yayınlanan her sahne sosyal medyada gündem yaratıyor. 

MERT YAZICIOĞLU KİMDİR? MERT YAZICIOĞLU NERELİ KAÇ YAŞINDA?

Kızıl Goncalar dizisi Cüneyd rolünü oynayan Mert Yazıcıoğlu 30 yaşında. Oyuncu Mert Yazıcıoğlu 1993 yılında Ankara’da doğdu.

MERT YAZICIOĞLU NERELİ?

Kızıl Goncalar dizisi Cüneyd karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu nereli diye çok merak ediliyor. Oyuncu Mert Yazıcıoğlu İstanbul'da doğdu.

MERT YAZICIOĞLU PROJELERİ

2012 yılında Kayıp Şehir dizisi ile ilk dizi deneyimini yaşayan Mert Yazıcıoğlu, FOX kanalında yayınlanan ve başrollerini Ece Uslu, Özcan Deniz, Ayça Ayşin Turan gibi ünlü isimlerin paylaştığı Karagül adlı dizide 2013-2016 yılları arasında "Baran Şamverdi" karakterine hayat verdi. Performansıyla izleyicileri etkiledi ve diziye büyük katkı sağladı.

Sonrasında, Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde "Fırat" karakterine hayat verdi. Ardından Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde ise "Korkut" karakterini başarıyla canlandırdı. 2018 yılında ise İyi Oyun adlı sinema filminde "Cenk" karakteriyle izleyicilerin karşısına geçti.

Bir Litre Gözyaşı adlı dizi, 2018-2019 yılları arasında Kanal D'de yayınlandı ve "Mahir Yetkin" karakterini canlandırarak büyük başarı elde etti. Ayrıca, Netflix'te yayınlanan Aşk 101 dizisinde de "Sinan" rolünü başarılı bir şekilde oynadı.

2012-2013 Kayıp Şehir / Furkan

2013-2016 Karagül / Baran Şamverdi

2016-2017 Umuda Kelepçe Vurulmaz / Fırat

2018 Mehmed: Bir Cihan Fatihi / Korkut

2018-2019 Bir Litre Gözyaşı / Mahir Yetkin

2020 Bir Annenin Günahı / Yusuf

2020-2021 Aşk 101 / Sinan

2021 Ölüm Zamanı / Cüneyt

2022 Darmaduman / Servet

Kızıl Goncalar Mert Yazıcıoğlu kimdir? Performancı alkış toplayan Mert Yazıcıoğlu kaç yaşında nereli? ile ilgili etiketler Mert Yazıcıoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü