Kızıl Goncalar dizisinin konusu ne? Kızıl Goncalar oyuncuları kimler? Kızıl Goncalar uyarlama mı? Kızıl Goncalar hangi kanalda saat kaçta?

Kızıl Goncalar dizisi, televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayacak yeni bir dram dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizi hakkında konusu ne ve oyuncuları gibi ayrıntılar merak ediliyor. Bu çerçevede arama motorlarında 'Kızıl Goncalar dizisinin konusu' veya Kızıl Goncalar dizisinin oyuncuları' gibi konu başlıkları araştırılıyor. Peki, Kızıl Goncalar dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler, nerede çekildi, hangi kanalda, saat kaçta? İşte Kızıl Goncalar dizisi hakkında araştırılan detaylar...

Kızıl Goncalar oyuncu kadrosu ve konusu izleyenler tarafından büyük bir merakla araştırılıyor. Dizinin ilk bölümü yayınlanmadan önce ayrıntıları hakkında detaylar paylaşıldı. Peki, Kızıl Goncalar dizisinin konusu ne? Kızıl Goncalar oyuncuları kimler? Kızıl Goncalar uyarlama mı? Kızıl Goncalar hangi kanalda, saat kaçta? Kızıl Goncalar nerede çekildi? İşte ayrıntılar...

Kızıl Goncalar dizisinin konusu ne? Kızıl Goncalar oyuncuları kimler? Kızıl Goncalar uyarlama mı? Kızıl Goncalar hangi kanalda saat kaçta?

KIZIL GONCALAR DİZİSİNİN KONUSU NE?

Seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ile mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem (Özgü Namal) karakterinin kaderlerinin kesişmesini konu alan dizi, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" kavramında anneliğin/babalığın birleştirici gücünü vurguluyor.

KIZIL GONCALAR DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Dizide başrolleri paylaşan Özcan Deniz ve Özgü Namal'a Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehran Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

KIZIL GONCALAR DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

FOX TV'de yayınlanacak olan Kızıl Goncalar dizisinin başlama tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin yayın günü belli olduğunda detayları sizlere aktaracağız.

KIZIL GONCALAR DİZİSİ HANGİ KANALDA?

Kızıl Goncalar dizisi FOX TV kanalında seyircilerin beğenisine sunulacak.

Kızıl Goncalar dizisinin konusu ne? Kızıl Goncalar oyuncuları kimler? Kızıl Goncalar uyarlama mı? Kızıl Goncalar hangi kanalda saat kaçta? ile ilgili etiketler Fox TV Kızıl Goncalar
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da ilginç hırsızlık! An be an kaydedildi!

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde güpegündüz yaşanan hırsızlık vakası pes dedirtti.