Kız kardeşler babalarına iftira atıp pişman oldu: Bizi taciz etti

Evlilik vaadiyle kandırılan bir kadın, kendisi, annesi ve kız kardeşi adına kredi çekerek sevgilisine verdi. Zanlının ortadan kaybolmasıyla neye uğradığını şaşıran iki kardeş, babalarının kendilerine zarar vereceği korkusuyla çözümü iftira atmakta buldu. Babaları tarafından cinsel taciz maruz kaldıklarını iddia eden iki kadının ifadesi sonrası, talihsiz adam hapse girdi. Yaşananlardan pişmanlık duyan kardeşler, söz konusu gelişmeyi itiraf etmek zorunda kaldı.

İki kız kardeşten biri evlenme vaadiyle dolandırılınca durumu babasına anlatamadı. İki kız kardeş tepkisinden korktukları babalarından kurtulmak için plan yapıp, babalarının kendilerini taciz ettiğini söyleyerek şikayet oldular.

BABALARINDAN KORKUP HAPSE ATTIRDILAR!

Kızların şikayeti üzerine baba gözaltına alınırken, polis merkezinde olayı inkar etse de hapse girdi.

Yaptıklarından pişmanlık duyan iki kız kardeş, tekrar mahkemeye başvurdular ancak mahkeme heyetini ikna edemediler.

Duruşmada babanın tutukluluk haline devam edilmesi kararı verilince genç kadın bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu.

Yaşanan akılalmaz olayın detaylarını CNN Türk Muhabiri Tugay Saday ve kameraman Güngör Yılmaz, özel haberlerinde anlattı.

''BABAMIN YAPISI ÇOK SİNİRLİ''

Dolandırılan kadının kardeşi babalarından korkularını, "Babamın yapısı çok sinirli, çok öfkeli. Hani arkadaş seçimimize, gezmemize, dolaşmamıza karışan bir insandır. Yeri geldi mi sokakta bile döver bizi" ifadeleriyle anlattı.

Kız kardeşler babalarına iftira atıp pişman oldu: Bizi taciz etti - Resim : 2

Kız kardeşler babalarına iftira atıp pişman oldu: Bizi taciz etti ile ilgili etiketler Taciz baba kredi cinsel taciz kız

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.