Kız kardeşini 189 kez bıçakladı, gözlerini oyup kulaklarını kesti!

Dehşete düşüren olay Rusya'da yaşandı. 19 yaşındaki cani abla, 17 yaşındaki küçük kardeşini 189 defa bıçakladı, gözlerini oydu ve kulaklarını kesti. Genç kızın cesedini sevgilisinin evinde bulundu.

Vahşi cinayet Rusya'nın St Petersburg şehrinde yaşandı.

24 şubat 2016'da, 17 yaşındaki Stefania Dubrovina, sevgilisinin evinde ölü bulundu. 42 yaşındaki Aleksey Fateev'in dairesinde kanlar içinde, gözleri oyulmuş ve kulakları kesilmiş halde bulduğu Stefania'nın tam 189 kez bıçaklandığı tespit edildi.

Kız kardeşini 189 kez bıçakladı, gözlerini oyup kulaklarını kesti!

Polisin yaptığı soruşturma sonucunda o gün evde birlikte eğlendikleri Stefania'nın 19 yaşındaki ablası Elizaveta tutuklandı. Yetimhanelerde büyüyen iki kız kardeşten 19 yaşındaki Elizaveta'nın küçük kardeşi Stefania'yı aşırı derecede kıskandığı ortaya çıktı.

Kız kardeşini 189 kez bıçakladı, gözlerini oyup kulaklarını kesti! - Resim : 2

PARTİDEN SONRA VAHŞET

Polis raporuna göre, Stephania ve Elizaveta, Stefania'nın 42 yaşındaki sevgilisi Aleksey ile birlikte adamın evinde parti yaptı. Evdeki alkollü içecekler tükenince, adam markete gidip alkol almak üzere dışarı çıktı. Ne olduysa bundan sonra oldu... Kıskanç abla, küçük kardeşini 189 bıçak darbesiyle vahşice katletti. Cinayet sırasında Elizaveta'nın yüksek dozda uyuşturucu madde etkisi altında olduğu açıklandı.

Kız kardeşini 189 kez bıçakladı, gözlerini oyup kulaklarını kesti! - Resim : 3

AKIL HASTANESİNE YATIRILDI

Kardeşini katleden Elizaveta, akli dengesinin yerinde olmadığı gerekçesiyle cezaevine değil akıl hastanesine gönderildi. Cani abla, şimdiyse mahkemeye çıkmaya hazırlanıyor. Kız kardeşini öldürdüğünü şiddetle reddeden Elizaveta, cinayeti kardeşinin sevgilisi Aleksey'in işlediğini iddia ediyor.

Kız kardeşini 189 kez bıçakladı, gözlerini oyup kulaklarını kesti! - Resim : 4

ANNESİ KIZINA İNANIYOR

Kardeşlerin annesi Oksana Dubrovina da kızı Elizaveta'nın suçsuz olduğunu ileri sürüyor. Rusya'da çeşitli televizyon programlarına katılan ve gazetelere röportaj veren acılı anne, Stefania'nın sevgilisi Aleksey'e sadık olmadığını, bu sebeple kızının bir kıskançlık cinayetine kurban gittiğini iddia ediyor.

Kız kardeşini 189 kez bıçakladı, gözlerini oyup kulaklarını kesti! - Resim : 5

"KÜÇÜK KARDEŞİNİ TAKLİT EDİYORDU"

Kız kardeşlerin ikisini de tanıyanlar, Elizaveta'nın kardeşini kıskandığını, onun tarzını taklit ettiğini, saçlarının onun rengine boyadığını ve Stefania gibi davranmaya çalıştığını söylüyor.

Kardeşlerin teyzesi Ekaterina Dubrovina ise olayın tam bir trajedi olduğunu söylerken, yaşananları "kan dondurucu" olarak niteliyor.

Kız kardeşini 189 kez bıçakladı, gözlerini oyup kulaklarını kesti! ile ilgili etiketler Rusya cinayet mahkeme
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...