Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi Boğa Boğa'nın fragmanı yayınlandı

Online dizi - film ve belgesel izleme platformu Netflix, yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday’ın kaleme aldığı, başrollerini ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in paylaştığı yeni filmi Boğa Boğa’nın ilk resmi fragmanını ve görsellerini paylaştı. Yayınlanan ilk fragman büyük ilgi gördü. İşte Boğa Boğa'dan ilk kareler...

Kıvanç Taltıtuğ'un yeni filmi Boğa Boğa'nın ilk fragmanı izleyiciyle buluştu. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve 21 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak filmin oyuncu kadrosunda Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay gibi isimler yer alıyor.

Prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali kapsamında 15 Nisan’da gerçekleştirecek olan Boğa Boğa, aynı zamanda festivalin Ulusal Yarışma bölümünde de yarışacak.


BOĞA BOĞA'NIN KONUSU

İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza, Assos’ta bir köye taşınır. Yeni bir hayata başlamak üzere buraya gelmişlerdir. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.


Yönetmen: Onur Saylak

Senarist: Hakan Günday

Yapımcı: Kerem Çatay

Yapım Şirketi: Ay Yapım

Oyuncu kadrosu: Kıvanç Tatlıtuğ (Yalın), Funda Eryiğit (Beyza), Gürgen Öz (Daim), Müge Bayramoğlu (Nehir), Onur Gürçay (Selami), Aşkın Şenol (İrfan), Hayat van Eck (Gaza), Kerem Arslanoğlu (Cevdet), Onur Akgülgil (Cezmi), Ahmet Baki Kurtuluş (Remzi), Nadi Güler (Ayhan)

İŞTE BOĞA BOĞA FİLMİNDEN İLK KARELER...

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi Boğa Boğa'nın fragmanı yayınlandı

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi Boğa Boğa'nın fragmanı yayınlandı - Resim : 2

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi Boğa Boğa'nın fragmanı yayınlandı - Resim : 3

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi Boğa Boğa'nın fragmanı yayınlandı - Resim : 4

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi Boğa Boğa'nın fragmanı yayınlandı - Resim : 5

 

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi Boğa Boğa'nın fragmanı yayınlandı ile ilgili etiketler Kıvanç Tatlıtuğ Funda Eryiğit Netflix
GÜNÜN VİDEOSU

Sahibinden kaçan kurbanlık hayvan çatıya çıktı! Çıktığı damdan düşen hayvan kameraya böyle yansıdı

Konya'nın Kadınhanı ilçesinde kurban kesimi için hazırlanan büyükbaş hayvan, sahibinin elinden kaçarak çatıya çıktı. Çıktığı damdan düşen hayvanın güçlükle yakalandığı anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.