Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi 'Yakamoz S-245' Netflix'te yayına girdi! Yakışıklı oyuncunun son hali şaşırttı

Into The Night evreninin uzantısı olan Yakamoz S-245 dün Netflix'te yayına girdi. Netflix, Yakamoz S-245’in yayına girişini dizi ekibinin katıldığı bir yemekle kutladı. Dizide Arman karakteriyle başrolde olan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni imajı dikkat çekti.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Arman karakteriyle başrolde olduğu, oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci (Defne), Meriç Aral (Hatice), Ertan Saban (Umut), Ece Ceşmioğlu (Yonca), Onur Ünsal (Cem), Ecem Uzun (Rana), Jerry Hoffmann (Felix), Güven Murat Akpınar (Barış), Ersin Arıcı (Altan), Hakan Salınmış (Erenay) ve Alper Saldıran'ın (Server) yer aldığı dizi 'Yakamoz S-245' tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te dün yayına girdi. Netflix, Yakamoz S-245’in yayına girişini dizi ekibinin katıldığı bir yemekle kutladı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi 'Yakamoz S-245' Netflix'te yayına girdi! Yakışıklı oyuncunun son hali şaşırttı

NETFLIX, YENİ DİZİSİ YAKAMOZ S-245 İÇİN KUTLAMA YEMEĞİ DÜZENLEDİ

Basına kapalı olarak gerçekleşen yemeğe dizinin başrolü Kıvanç Tatlıtuğ’un yanı sıra dizinin yönetmenleri Tolga Karaçelik, Umut Aral ve dizinin oyuncuları; Meriç Aral, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Ersin Arıcı, Hakan Salınmış ve projenin yapımcısı Onur Güvenatam da katıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi 'Yakamoz S-245' Netflix'te yayına girdi! Yakışıklı oyuncunun son hali şaşırttı - Resim : 2

Yakamoz S-245 ekibi Sanayi 313’de gerçekleşen yemek sonrasında bir araya gelerek gecenin hatırası olarak objektiflere poz verdiler. Beş gün önce oğlu Kurt Efe'yi kucağına alarak baba olmanın heyecanını yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ, bıyıklı imajı ile dikkat çekti.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi 'Yakamoz S-245' Netflix'te yayına girdi! Yakışıklı oyuncunun son hali şaşırttı - Resim : 3

YAKAMOZ S-245 HAKKINDA

Yakamoz S-245, gizemli kozmik bir olay dünyayı kasıp kavururken, deniz altına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri zorlu mücadeleyi konu alıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan felaketin sonucunda, Arman (Kıvanç Tatlıtuğ) ve bilim ekibi insanlığı tehdit eden güneşten kaçabilmek için askeri bir deniz altına binmek zorunda kalır. Arman ve ekibi, bir yandan neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da içinde kapana kısıldıkları Yakamoz’un gerçek görevini sorgularlar. Bu durum Arman’ı onları denizaltında istemeyen askerlerle karşı karşıya getirir. Dışarıda Güneş içeride ise birbirlerine güvenmeyen bu iki grup arasında büyük mücadele yaşanır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek midir?

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi 'Yakamoz S-245' Netflix'te yayına girdi! Yakışıklı oyuncunun son hali şaşırttı - Resim : 4

 

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi 'Yakamoz S-245' Netflix'te yayına girdi! Yakışıklı oyuncunun son hali şaşırttı ile ilgili etiketler Kıvanç Tatlıtuğ Netflix Özge Özpirinçci meriç aral Yakamoz S-245 imaj degişim
GÜNÜN VİDEOSU

Sahibinden kaçan kurbanlık hayvan çatıya çıktı! Çıktığı damdan düşen hayvan kameraya böyle yansıdı

Konya'nın Kadınhanı ilçesinde kurban kesimi için hazırlanan büyükbaş hayvan, sahibinin elinden kaçarak çatıya çıktı. Çıktığı damdan düşen hayvanın güçlükle yakalandığı anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.