Kırmızı şortlu başbakanınızı İHA'yla izledik!

Doğu Akdeniz'deki faaliyetlerinin tespit edilemediğini ve 'görünmez' olduğunu iddia eden Yunanistan'ın anbean takip edildiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşan Savunma Sanayii Araştırmacısı Yusuf Akbaba, "Karısıyla tatil yaparken kırmızı şortuyla güneşlenen eski Yunan başbakanını İHA ile izlediğimiz olmuştu." dedi.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Bazı Yunan haber sitelerinde “Yunan Deniz Kuvvetlerine ait denizaltıların Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları tarafından tespit edilemediği”ne yönelik iddialar yer aldı.

Haberlerde ayrıca “görünmez olduğu” savunulan Yunan denizaltılarının Doğu Akdeniz’deki tüm faaliyetleri tespit edilmeksizin izlediği iddiasına da yer verildi.

GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI

Güvenlik kaynakları ise söz konusu iddiaların kesinlikle gerçeği yansıtmadığını ifade etti.  “Görünmez ” olarak nitelendirilen denizaltıların Doğu Akdeniz’de çekilen görüntüleri de ortaya çıktı. 

Kırmızı şortlu başbakanınızı İHA'yla izledik!

SEVİNÇTEN SİRTAKİ YAPARKEN TAKİP EDİLDİLER

Görüntüyü sosyal medya hesabından paylaşan Savunma Sanayii Araştırmacısı Yusuf Akbaba "Yunanlılar farkedilmeden Doğu Akdeniz'de Türk unsurlarını takip ediyoruz diyerek sevinçten sirtaki yaparken Türk DzKK onları an ve an takip ediyordu." dedi.

KIRMIZI ŞORTUYLA İZLENDİ

Akbaba, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Karısıyla tatil yaparken kırmızı şortuyla güneşlenen eski Yunan başbakanını İHA ile izlediğimiz olmuştu."

Kırmızı şortlu başbakanınızı İHA'yla izledik! - Resim : 2

Kırmızı şortlu başbakanınızı İHA'yla izledik! ile ilgili etiketler Yunanistan Doğu Akdeniz Denizaltı video

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.