Kim Kardashian'dan ağızları açık bıraktıran açıklama: 'Genç görünmek için dışkı bile yiyebilirim'

Dünyaca ünlü rap şarkıcısı Kanye West'in eski eşi ve 4 çocuğunun annesi Kim Kardashian yaptığı açıklama ile ağızları açıkta bıraktı. 41 yaşındaki reality Show dünyasının önce gelen yıldızlarından Kim Kardashian, genç görünmek için her şeyi deneyebileceğini ve buna “dışkı yemenin” de dahil olduğunu söyledi.

New York Times gazetesine konuşan Kim Kardashian, cilt bakımı sırlarını anlattı. Cilt bakımının kolay vazgeçen insanlara göre olmadığını belirten Kardashian, “Bunun için her şeyi denerim” dedi. “Genç görünmem için her gün dışkı yemem gerektiğini söylerseniz, bunu yapabilirim” diyen Kardashian bu açıklamasıyla şaşkına uğrattı.

Açıklamasıyla şaşkına çeviren Kim Kardashian'a sosyal medyadan tepkiler gecikmedi. Bir Instagram kullanıcısı, “Nedense zaten bunu yaptığını hissediyorum” derken, bir diğeri de “Asıl soru, ne kadar dışkı gerektiğidir?'' diye yazdı.

“Dışkı yeme” açıklaması, Skims giyim markasının kurucusu olan Kardashian'ın yeni cilt bakım serisi Skkn'i duyurmasından sonra geldi. Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Skkn'in içeriğinde dışkı mı var?” diye sormaktan geri kalmadı.

Kim Kardashian'dan ağızları açık bıraktıran açıklama: 'Genç görünmek için dışkı bile yiyebilirim'

Kim Kardashian'ın cilt bakımı sırrı paraya dayanıyor. Ünlü yıldızın gençleştirici etkili yeni cilt bakımı serisi 630 dolara mal oluyor. Ürünlerin iyi tarafı ise, yeniden doldurulabilir olması. Yeniden doldurma işlemi için satılan yedek kapsüller ise orijinal üründen yaklaşık yüzde 15 indirimle satılıyor.

 

Kim Kardashian'dan ağızları açık bıraktıran açıklama: 'Genç görünmek için dışkı bile yiyebilirim' ile ilgili etiketler Kim Kardashian
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.