Kim Kardashian, iç çamaşırı giymeyi unuttu!

Bir mekan çıkışı görüntülenen Kim Kardashian ve eşi Kenya West, tüm dikkatleri üzerine topladı. İç çamaşırı giymediği cesur kıyafetiyle arzı endam eden Kardashian, patlayan flaşların azizliğine uğradı.

Kim Kardashian hem farklı moda anlayışını hem de ne denli cesur olduğunu bir kez daha kanıtladı. Eşi Kanye West ile görüntülenen Kardashian, kıyafetleriyle dün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Reality şov yıldızı Kim Kardashian ile rap'çi kocası Kanye West, cumartesi akşamı Los Angeles'ta görüntülendi. Kim ve Kanye çifti, birbirine yakın tonlarda kıyafetler tercih ederek uyumlu oldukları gözler önüne serdi.

Parlak ve yarı transparan kumaştan body'sini, metalik derin yırtmaçlı bir etekle tamamlayan Kardashian, tüm dikkatleri üzerine çekti. Kardashian'ın eşinin boya desenli pantolonu ise bakışları üzerine çekti.

Kim Kardashian, iç çamaşırı giymeyi unuttu!

FLAŞLAR PATLAYINCA GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Flaşlar patlayınca Kardashian'ın gri body'sinin içine iç çamaşırı giymediği de ortaya çıktı. Kim, metalik kombinini bilekten bağlı stilettolar ve fütüristik görünümünü güneş gözlükleriyle tamamlamış. Son zamanlarda spor salonunda uzun saatler geçiren Kim, düzgün fiziğiyle de adeta göz kamaştırdı.

Kim Kardashian, iç çamaşırı giymeyi unuttu! - Resim : 2

Kim Kardashian, iç çamaşırı giymeyi unuttu! ile ilgili etiketler Kim Kardashian Kanye West cesur üstsüz
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.