Kılıçdaroğlu'ndan sürpriz hamle: TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile görüşecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından sürpriz bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüşeceğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüşeceğini belirtti.

Kılıçdaroğlu yaptığı paylaşımlarda şunları ifade etti:

"Saray, enerjiye yüzde 48 zam yapıp yükü sanayiye yıktı. Buna sessiz kalmayacağım. Türkiye'nin işletmelerini korumak için birlikte ne yapabileceğimizi konuşmak üzere saat 17.00'de TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüşmeye gidiyorum.

Saray şunu çok iyi biliyor ki, sanayici enerjiye yapılan bu zamları halka yansıtmak zorunda. Sonra gelsin sanayicimize karalamalar... Açıkça söylüyorum; ne işletmelerimizi ezdireceğiz ne de halkın zamlara boğulmasına izin vereceğiz."

Kılıçdaroğlu'ndan sürpriz hamle: TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile görüşecek ile ilgili etiketler Kemal Kılıçdaroğlu Rifat Hisarcıklıoğlu görüşme
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.