Kılıçdaroğlu'ndan skandal davranış! Meclis kürsüsünde küfürlü el hareketi yaptı

TBMM'de kürsüde konuşma yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, küfürlü el hareketi yaptı. Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Gazi Meclis’te, 85 milyonun huzurunda bir tek küfürlü el hareketi yapmadığın kalmıştı. Ayıptır." dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde konuşma yaptığı sırada bir skandala imza attı.

TBMM Genel Kurulunda 2022 yılı Bütçe Kanunu teklifi üzerine CHP Grubu adına bir konuşma gerçekleştiren Kılıçdaroğlu, kürsüde küfürlü el hareketi yaptı.

Kılıçdaroğlu, “Dolarla ihaleyi anladık, gelir garantisini de anladık. Bir şey daha yaptınız ama onu bilmiyorsunuz. Çünkü araştırmıyorsunuz. Göreviniz el kaldırmak ve indirmek. Bakın aynı zamanda ne yaptılar biliyor musunuz? Dolarla borçlandıysalar Amerika’da ki enflasyonu, Euro ile borçlandıysalar Avrupa Birliği’nde ki enflasyonu da sırtımıza yıkıyorlar” dediği sırada bir el hareketi yaptı.

Bu hareketin üzerine mecliste bulunan milletvekilleri “O ne biçim hareket, bayanlar var burada” diyerek Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi.

CHP liderinin davranışına tepki gösteren Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medyadan o anın görüntüsünü paylaşarak, "Gazi Meclis’te, 85 milyonun huzurunda bir tek küfürlü el hareketi yapmadığın kalmıştı. Ayıptır!" dedi.

 

Kılıçdaroğlu'ndan skandal davranış! Meclis kürsüsünde küfürlü el hareketi yaptı ile ilgili etiketler Kemal Kılıçdaroğlu TBMM Mustafa Varank el hareketi

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.