Kılıçdaroğlu'na 'İnce' gönderme! "Hoş geldiniz, güle güle!"

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu toplantısı sona erdi. İki isim ortak açıklamalarda bulundu...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, görüşmenin ardından açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

Halil İbrahim sofrasını büyütmeye çalışıyoruz. En büyük arzularımızdan biri bu. Yaşadığımız sorunlar bireysel sorunların ötesinde Türkiye'nin sorunları. Bizi kabul ettiği için tekrar Sayın Genel Başkan'a teşekkür ederim.

Muharrem İnce ise şunları söyledi: 

Bizler Memleket Partisi olarak ittifaklar olmalıdır fakat ittifaklar menfaat ittifakları olmamalıdır. İlke ittifakları olmalıdır. İlkelerimiz çok nettir. Atatürk'ü tartıştırmayız. Teröre karşı mesafeliyiz. Aklınıza kim geliyorsa. Kadın hakları konusunda çok kararlıyız. Asla geri adım atmayız. İlkeler etrafında bu memleketi ayağa kaldırabiliriz. 

Kılıçdaroğlu'na çok teşekkür ediyoruz. Ayağınıza sağlık. Hoş geldiniz, güle güle.

(Adaylıktan çekilecek misiniz?) Adaylıktan çekileceğim demedim.

"HOŞ GELDİNİZ, GÜLE GÜLE!"

İnce'nin ayrıca Kılıçdaroğlu'nu uğurlama şekli dikkati çekti. CHP liderinin "Hoşça kalın" sözleri üzerine İnce, "Ayağınıza sağlık. Hoş geldiniz, güle güle" cevabını verdi. 

Kılıçdaroğlu'na 'İnce' gönderme! "Hoş geldiniz, güle güle!" ile ilgili etiketler Kemal Kılıçdaroğlu Muharrem İnce
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.