Kılıçdaroğlu'dan Erdoğan'a hakaret eden Sedef Kabaş'a destek: Deyim paylaştı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bir canlı yayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden ve gözaltına alınan Gazeteci Sedef Kabaş'a destek verdi. Kılıçdaroğlu, Kabaş'ın sadece bir deyim paylaştığını savundu.

Gazeteci Sedef Kabaş, Tele1'de katıldığı canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve Cumhurbaşkanlığı makamına hakaret etmiş, "Büyükbaş hayvan bir saraya girdiğinde o kral olmaz, o saray ahır olur." ifadelerini kullanmıştı.

GÖZALTINA ALINMIŞTI

İstanbul Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, bir televizyon programında yaptığı konuşmasıyla ilgili "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan yürütülen soruşturma kapsamında Kabaş'ı Üsküdar'daki otelde gözaltına almıştı.

Kabaş, bugün tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.

KILIÇDAROĞLU'DAN KABAŞ'A DESTEK: DEYİM PAYLAŞTI

Mahkemeye sevk kararının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kabaş'a destek oldu.

Erdoğan'ın gündem yaratma peşinde olduğunu öne süren Kılıçdaroğlu, Kabaş'ın sadece bir deyim paylaştığını savundu.

Kılıçdaroğlu'dan Erdoğan'a hakaret eden Sedef Kabaş'a destek: Deyim paylaştı! ile ilgili etiketler CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Sedef Kabaş
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.