Kılıçdaroğlu ve Işık'tan şehit Tümgeneral'in ailesine taziye ziyareti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, helikopter kazasında şehit düşen Tümgeneral Aydoğan Aydın'ın Ankara'da yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Şırnak'taki helikopter kazasında şehit düşen Tümgeneral Aydoğan Aydın'ın Ankara'da yaşayan ailesini ziyaret ederek, taziyelerini iletti.

Taziye ziyaretinde Kılıçdaroğlu'na Genel Başkan Yardımcıları Aykut Erdoğdu ve Tekin Bingöl, Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de eşlik etti.

Işık, şehit olan 13 askerden 7'si için Şırnak 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığındaki törene katıldı. Daha sonra Ankara'ya dönen Işık, şehit Tümgeneral Aydın'ın askeri lojmanda kalan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Işık, şehit Tümgeneral Aydın'ın Milli Savunma Bakanlığında görevli eşi Nuray Aydın ve ailesine başsağlığı dileklerini iletti.

Kılıçdaroğlu ve Işık'tan şehit Tümgeneral'in ailesine taziye ziyareti! ile ilgili etiketler Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Fikri Işık aydoğan aydın
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.