Kılıçdaroğlu ve Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a erken seçim çağrısı!

İYİ Parti Genel Merkezinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a erken seçim çağrısı yaptı. Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin bir an önce seçime gitmesi gerekiyor." derken Akşener de "Seçimden başka çare yok" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener saat 16.00 itibarıyla İYİ Parti Genel Merkezi'nde bir araya geldi.

"TÜRKİYE BİR AN ÖNCE SEÇİME GİTMELİ"

İktidara erken seçim çağrısını yineleyen Kılıçdaroğlu, "Biz de sorumluluk hisseden genel başkanlar olarak bir araya geldik. Türkiye'nin bir an önce seçime gitmesi gerekiyor." ifadelerini kullandı.

"SEÇİMDEN BAŞKA ÇARE YOK"

Akşener de "Seçimden başka çare yok. Geçen sene Erdoğan'a memleket masasını topla demiştim. Bugün bu çağrıyı yapmam lazım ama o günden ağzım yandığı için artık yolun sonu görünmüştür. Bütün bunlardan çıkılmasının tek yolu seçimlerin yapılması, milletimiz kimi tercih ediyorsa ona saygı duyulması gerekiyor." diye konuştu.

Kılıçdaroğlu ve Akşener'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a erken seçim çağrısı! ile ilgili etiketler Meral Akşener Kemal Kılıçaroğlu erken seçim
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.