Kılıçdaroğlu ile görüşen Nurculardan 6’lı masaya destek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Nurcuların yayın organı Yeni Asya yöneticileri ile Meclis'te bir araya geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Nurcuların yayın organı Yeni Asya gazetesinin yöneticileri ile görüştü.

Görüşmede Yeni Asya Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Atik ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet Ali Çiftkaya, Abdurrahman Koçak ve Hayrettin Huyut bulundu.

NURCULARDAN 6’LI MASAYA DESTEK

Yeni Asya’da yer alan habere göre CHP Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir’in de katıldığı görüşmede “6’lı masanın Türkiye için bir şans olduğu vurgulanırken, Yeni Asya’nın da bu masaya desteği” ifade edildi. Cumhuriyet düşmanı Said Nursi’nin “istibdat tarifi üzerinden bugünkü uygulamalara değinilerek bütün İslam âleminin probleminin tek adamcılık ve istibdat uygulamaları olduğu” belirtildi.


‘KILIÇDAROĞLU MEMNUNİYETİNİ İFADE ETTİ’

Kılıçdaroğlu’nun memnuniyetini ifade ettiği belirtilen haberde şu ifadeler kullanıldı:

“Sohbette Kılıçdaroğlu’na bandrol meselesindeki tavrı ve basın kartı, resmî ilan konusunda Yeni Asya’ya yapılanları Meclis kürsüsünde ifade ettiği için teşekkür edildi ve dua edildiği belirtildi. O da “dualarınızı beklerim” ifadesini kullandı.”

Kılıçdaroğlu ile görüşen Nurculardan 6’lı masaya destek ile ilgili etiketler CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Nurcu Yeni Asya gazetesi Yeni Asya Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Atik
GÜNÜN VİDEOSU

Ankara'da sağanak sonrası facia... Sel sularına kapılan 2 kardeş aracın altında sıkıştı!

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yağış sonrası sel sularına kapılan 2 kardeş aracın altına girdi. Çevredekilerin yardımıyla kurtarılan çocukların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.