Canlı yayın platformu Kick'in erişim engeli kaldırıldı

Ünlü yayıncıları transfer ederek son dönemlerin popüler canlı yayın platformlarından biri haline gelen Kick'e geçtiğimiz günlerde erişin engeli getirilmişti. Kumar kategorisindeki yayınlar nedeniyle getirilen engel, kumar kategorisinin Türkiye için izleyicilere kapatılmasıyla kaldırıldı.

Geçtiğimiz güblerde canlı yayın platformu Kick'e erişim engeli getirilmişti. Kick'in MENA bölgesi partnerlik sorumlusu Trq tarafından yapılan açıklamada erişim engelinin nedeninin kumarla ilgili yayınlar olduğu belirtilmişti.

Kick ekibi, Türkiye'den yapılan girişler için kumar kategorisinin yasaklanacağını duyurmuştu. Platformdaki kumar kanalına Türkiye'den erişim engellendi.

KİCK ERİŞİME AÇILDI

21 Şubat tarihinde Milli Piyango İdaresi tarafından erişim engeli getirilen Kick için verilen yasaklanma kararı kaldırıldı. Kick'in birkaç saat içerisinde tüm kullanıcılar için erişime açılması bekleniyor.

Canlı yayın platformu Kick'in erişim engeli kaldırıldı ile ilgili etiketler canlı yayın
GÜNÜN VİDEOSU

Özlem Zengin'den DEM'e: İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor!

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin ile muhalefet milletvekilleri arasında 'İsrail ile ticaret' tartışması çıktı. DEM sıralarına seslenen Zengin'in "Zaten İsrail'in asıl amacı sizin gibileri korumaktır. İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor. " sözleri gündem oldu.