"Keşke Galatasaray'ı 6-0 yenmeseydik"

Teknik Direktör Ümit Özat, bir spor kanalında gündemi değerlendirdi. Özat, "Keşke Galatasaray'ı 6-0 yenmeseydik de Şampiyonlar Ligine gitseydik." dedi.

Şuan herhangi bir takımı çalıştırmayan Teknik Direktör Ümit Özat, bir spor kanalında gündemi değerlendirdi. Özat, "Bakıyorum bizim zamanımda 5 tane 10 numara oyuncu vardı. Bir takımda 5 tane on numara olmaz. Biz o zaman ligi 6. bitirdik. Keşke Galatasaray'ı 6-0 yenmeseydik de Şampiyonlar Ligine gitseydik." dedi.

"KADIKÖY'DE GALATASARAY'IN ŞANSI YOK"

Özat, "Galatasaray hangi kadroyla çıkarsa çıksın Kadıköy'de şansı olduğunu düşünmüyorum galibiyet adına. Kadıköy'deki maçlarda Fenerbahçe isterse sonuncu olsun o maçların havası farklıdır. Bu seri elbet bir gün bozulacak mı? Bozulacaktır illaki. Fenerbahçe hangi durumda olursa olsun o ölçü değil. O maçın ciddiyeti daha fazla olur. 8 maçı Galatasaray - Fener birbiriyle oynasaydı belki Fenerbahçe liderdi." diye konuştu.

"Keşke Galatasaray'ı 6-0 yenmeseydik" ile ilgili etiketler Ümit Özat Galatasaray Fenerbahçe
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.