Kerem Aktürkoğlu'dan Mert Hakan Yandaş'a cevap: Galatasaray kaptanı onların seviyesine inmez!

Süper Lig'in 37.hafta maçında Galatasaray sahasında Fenerbahçe'ye 1-0 mağlup oldu. Sarı-Kırmızılılar'da Kaptan Kerem Aktürkoğlu, sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulunarak, Sarı-Lacivertliler'in oyuncusu Mert Hakan Yandaş'a cevap verdi.

Süper Lig'in 37.hafta maçında Galatasaray sahasında Fenerbahçe'ye 1-0 mağlup oldu.

Sarı-Kırmızılılar'da Kaptan Kerem Aktürkoğlu, sosyal medya hesabından flaş bir paylaşımda bulunarak, Sarı-Lacivertliler'in oyuncusu Mert Hakan Yandaş'a cevap verdi.

''GALATASARAY KAPTANI ONLARIN SEVİYESİNE İNMEZ''

25 yaşındaki milli futbolcu sosyal medya hesabında, ''Galatasaray taraftarına hak ettiği şampiyonluğu bir hafta öncesinden yaşatamadığımız için üzgünüz. Evimizde, taraftarımızla birlikte, tıpkı geçen sezonki gibi bir final yapmak istiyorduk; ama olmadı.

Maalesef bu iniş ve çıkışlar, mutluluklar ve hayal kırıklıkları, hayatın kendisi.

Ancak Galatasaray, tarihi boyunca her zaman her zorluktan geri dönmeyi başarmıştır. Biz de tüm sezon emek verdiğimiz, hakkımız olan şampiyonluğu kazanabilmek adına, sezonun son haftasında her şeyimizi vereceğiz.

Şunun bilinmesini isterim ki; Galatasaray Kaptanı, varlığını saha dışı olaylara borçlu olanlara gerekli ölçüde, hak ettikleri şekilde cevap verir; ancak onların seviyesine inmez.

Yapmamız gerekenin ne olduğunu biliyoruz. Tam konsantrasyonla, İstanbul'a 24. kez şampiyon dönmek için sonuna kadar mücadele edeceğiz.'' ifadelerini kullandı.

Kerem Aktürkoğlu'dan Mert Hakan Yandaş'a cevap: Galatasaray kaptanı onların seviyesine inmez! ile ilgili etiketler Galatasaray Fenerbahçe Süper Lig Trendyol Süper Lig Kerem Aktürkoğlu Mert Hakan Yandaş
GÜNÜN VİDEOSU

İsrail'in Lübnan'ın güneyine yönelik hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu bildirildi

İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyindeki 3 katlı bir binaya düzenlediği hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu belirtildi.