İğrenç tuzak! Kendini hakim olarak tanıtıp kabusu yaşattı

Adana'da yaşayan Y.E.A., sosyal medyadan tanıştığı N.O.'yu tuzağına düşürdü. Kendisini bekar ve hakim olarak tanıtan adam genç kadını kandırarak dolandırdı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Kadınları ağına düşürüp kredi kartlarını kullanarak dolandıran Y.E.A.'nın son kurbanı sosyal medyadan tanıştığı  N.O. oldu. 

SOSYAL MEDYADAN TANIŞTI

Adana’da 2016’da yılında yaşanan olaya akıllara durgunluk verdi. İddiaya göre; N.O. isimli kadına sosyal medyadan ulaşan Y.E.A., kendisini hakim olarak tanıtarak yalanlara başladı.

ŞÜPHELENDİ, GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Y.E.A. ile 4 ay flört eden N.O., şüphelendiği sevgilisini araştırmaya karar verdi. FETÖ soruşturması nedeniyle açığa alındığını söyleyen adamın, aslında işsiz, evli ve bir çocuk babası olduğu ortaya çıktı. Y.E.A.’nın kadınları ağına düşürüp kredi kartlarını kullanarak dolandırıldığını da öğrenen N.O., ayrılmak istediğini söyledi. Ancak Y.E.A. darp ettiği genç kadını boğazını sıkarak öldürmek istedi. N.O.’nun şikayetleri üzerine hakkında defalarca uzaklaştırma kararı verilen Y.E.A., genç kadını tacizlere devam etti.

'YA BENİM OLURSUN YA ÖLÜRSÜN'

İsyan eden N.O., “Bu kadar ihlale rağmen, sadece 7 gün cezaevinde kaldı. Evimin önüne gelerek; ‘Ya benim olursun ya da ölürsün’ diye tehdit mesajları attı” dedi. Evden çıkmaya bile korkan genç kadın, “Hayatımı zindana çevirdi. Bir şey yapılması için benim ölmemi mi bekliyorlar?” diyerek yetkililere seslendi.

İğrenç tuzak! Kendini hakim olarak tanıtıp kabusu yaşattı ile ilgili etiketler Adana Sosyal Medya Dolandırıcı