Kendi dükkanına Erdoğan'ın resmini astığı için para cezası yedi!

İsrail güçleri, Kudüs'ün Silsile kapısında bulunan dükkanına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını astığı için Filistinli İmad Ebu Hatice'ye para cezası kesti.

Filistin'de yaşanan insanlık dışı İsrail zulmü ve baskısının her gün yeni bir örneğiyle karşılaşılıyor. Bu kez de Kudüs'te yaşayan bir Filistinli, duyulmamış bir yasağı çiğnediği için cezalandırıldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN RESMİNİ ASMAK YASAK

İsrail güçleri, Kudüs'ün Silsile Kapısı'nda bulunan dükkanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını astığı için Filistinli İmad Ebu Hatice'ye para cezası verdi.

Ebu Hatice yaptığı açıklamada, belediye, vergi dairesi ve İsrail polisinin ekiplerinin Kudüs'ün Silsile Kapısı'ndaki dükkanına baskın düzenlediğini belirtti.

NEDENİ TEK KELİME: YASAK

Dükkanında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafı bulunduğu için kendisini cezalandırdıklarını belirten Ebu Hatice, "Nedeni sormaya çalıştım ama cevapları tek kelimeydi: yasak" ifadelerini kullandı.

BEZDİRMEK İÇİN KASTEN YAPIYORLAR

Ebu Hatice, Kudüs'teki bu tür hareketlerin dükkanlarını terk etmeye ve kapatmaya zorlamayı amaçladığını ifade etti.

Kendi dükkanına Erdoğan'ın resmini astığı için para cezası yedi! ile ilgili etiketler Filistin Kudüs Erdoğan resim dükkan

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Diyarbakır ve Mardin'de feci yangın! Ölü ve yaralılar var

Diyarbakır'ın Çınar ile Mardin'in Mazıdağı ilçeleri arasındaki alanda çıkan büyük yangına müdahale ediliyor. Yangın sebebiyle 2 vatandaş hayatını kaybederken çok sayıda yaralı olduğu belirtildi.