Kemer’de orman yangını çıktı! Geniş alana yayılan alevlere müdahale ediliyor

Antalya’nın Kemer ilçesinde çıkan orman yangını bölgede etkili olan rüzgar nedeniyle geniş alana yayıldı. Kara ekipleri yangını kontrol altına alabilmek için yoğun çaba harcıyor. Günün aydınlanması ile havadan müdahale başlayacağı belirtildi.

Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı Göynük Mahallesi Üçoluk Yaylası civarındaki dağlık ve sarp alanda, akşam saatlerinde orman yangını çıktı.

Bölgede etkili olan rüzgar nedeniyle alevler kısa sürede geniş alana yayıldı. Antalya Orman Bölge Müdürlüğü ve Kemer Orman Şefliği ekipleri ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri müdahale için yangının olduğu alana yönlendirildi.

Kemer’de orman yangını çıktı! Geniş alana yayılan alevlere müdahale ediliyor

Ekipler, yangını kontrol altına alabilmek için yoğun çaba harcarken, günün aydınlanması ile havadan müdahale başlayacağı belirtildi.

Kemer’de orman yangını çıktı! Geniş alana yayılan alevlere müdahale ediliyor ile ilgili etiketler Antalya Kemer Orman Yangını
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.