Kemal Kılıçdaroğlu, Jahrein'e bir tazminat davası daha açtı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha önce 200 bin TL'lik tazminat davası açtığı Jahrein takma adlı Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç'a, 300 bin TL'lik bir tazminat davası daha açtı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Jahrein' lakaplı Ahmet SOnuç'a ikinci bir tazminat davası açtı.

Ahmet Sonuç X (Twitter) üzerinden yaptığı açıklamada, Kemal Kılıçdaroğlu'nun dava açmasına neden olan söz konusu paylaşımı hatırlattı.

Kemal Kılıçdaroğlu, Jahrein'e bir tazminat davası daha açtı

21 Temmuz tarihli paylaşımda Sonuç, "Demans hastası Leblebi kafalı Kuzeniyle evli Kaybetme uzmanı Ve hala peşinden koşanlar var. Bana siyasi olamazsın diyorlar. Doğru. Eşim teyzemin kızı değil" ifadelerini kullanıyor.

Ahmet Sonuç bu paylaşımla ilgili "Bu twitimden ötürü Kılıçdaroğlu bana 300.000 ₺’lik bir tazminat davası daha açmış. Adı bile geçmiyor bu twitte. Ben burada Uganda’lı bir siyasiden bahsetmiştim" dedi.

Sonuç, "Kılıçdaroğlu niye alındı ki? Yoksa Demans hastası Leblebi kafalı Kaybetme uzmanı Ve kuzeniyle mi evli?" ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu, Jahrein'e bir tazminat davası daha açtı ile ilgili etiketler Kemal Kılıçdaroğlu CHP Ahmet Sonuç (Jahrein) dava
GÜNÜN VİDEOSU

135 zehir taciri yakalandı! Bakan Yerlikaya nefes kesen operasyon anlarını paylaştı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Mustafakemalpaşa ilçesi ile Balıkesir'de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyondan görüntüler paylaşarak 135 zehir tacirinin gözaltına alındığını ve çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildiğini duyurdu.