Kedi iskelenin altında mahsur kaldı, Sahil Güvenlik kurtardı

Bir kedi Beykoz İskelesi’nin altında mahsur kaldı. Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı DEGAK-4 timi sevimli kediyi kurtardı. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "Onlar bizim can dostlarımız. Ne zaman nereye girecekleri hiç belli olmuyor" sözleriyle paylaştı.

İstanbul'da bulunan Beykoz İskelesi’nin altında bir kedi mahsur kaldı. Talihsiz kedi, Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı DEGAK-4 timi görevlilerince kurtarıldı.

Kedi iskelenin altında mahsur kaldı, Sahil Güvenlik kurtardı

İSTANBUL VALİSİ TWITTER'DAN PAYLAŞTI

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sevimli kedinin kurtarılma anlarını sosyal medyadan paylaştı. Vali Yerlikaya, videoya, "Onlar bizim can dostlarımız. Ne zaman nereye girecekleri hiç belli olmuyor. Bugün Beykoz İskelesi altından sevimli bir kediyi kurtaran Sahil Güvenlik Komutanlığımıza bağlı DEGAK-4 Tim görevlilerimize teşekkür ediyorum” notunu ekledi.

Kedi iskelenin altında mahsur kaldı, Sahil Güvenlik kurtardı ile ilgili etiketler Sahil güvenlik Beykoz İskelesi kedi kurtarma İstanbul Valisi Ali Yerlikaya DEGAK-4

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Tarladaki yumurtalarını korumak isteyen kuş, kanatlarını açarak traktöre karşı koydu!

Manisa'da bir mahmuzlu kızkuşu, kendisine doğru ilerleyen traktörü görünce kaçmak yerine kanatlarını açarak traktöre karşı koydu. Tarladaki yuvasını ve yumurtalarını korumak isteyen kuşun traktörle tarlayı süren çiftçiyi durdurduğu anlar kameraya yansıdı.