Kazada yaralandılar, hastanede güvenlik görevlisini bıçakladılar!

Esenyurt’ta motosiklet kazası yaptıktan sonra hastaneye gelen 3 şahıs taşkınlık çıkartarak güvenlik görevlisini kalbinden bıçakladı. Ağır yaralanan güvenlik görevlisi ameliyata alınırken, şüpheli 3 şahıstan 2’si gözaltına alındı.

Esenyurt Devlet Hastanesi'nde edinilen bilgiye göre, Esenyurt’ta motosiklet kazası yapan 3 kişi, kendi imkanlarıyla devlet hastanesine gelerek tedavi olmak istediklerini söyleyip taşkınlık çıkarttı.

GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ KALBİNDEN YARALADI

Bunun üzerine güvenlik görevlileri kaza yapan şahısları sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Yaşanan arbede sırasında kimlik bilgileri öğrenilemeyen şahıs, bir güvenlik görevlisini ekmek bıçağıyla kalbinden bıçaklayıp olay yerinden kaçtı.

Olaya müdahale eden hastane polisi 2 şahsı yakalayarak gözaltına alırken, ağır yaralanan güvenlik görevlisi ameliyata alındı. Güvenlik görevlisinin hayati tehlikesinin olduğu öğrenilirken, polis ekipleri kaçan şüpheli şahsı yakalamak için başlattığı çalışmalar sürüyor.

Kazada yaralandılar, hastanede güvenlik görevlisini bıçakladılar! ile ilgili etiketler Esenyurt kaza Hastane

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan ambulans kaza yaparak yan yattı!

Fatih Vatan Caddesi'nde içinde hasta olan bir ambulans, kaza yaparak yan yattı. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.