Kazada yaralandı, 'Çalışmam lazım' deyip ambulanstan inmeye kalktı

İzmit'te halk otobüsü beton elektrik direğine çarptı. Kazada yaralanan ve sıkıştığı araçtan ekipler tarafından çıkarılan otobüs şoförü, “Benim çalışmam lazım. Ben kiracı adamım. Borçlarım var” diyerek ambulanstan inmek istedi.

Kocaeli'nin İzmit ilçesi Engin K. idaresindeki 41 J 0174 plakalı özel halk otobüsü, bayır aşağı inerken direksiyon hakimiyetini kaybedilmesi sonucunda kontrolden çıktı. Akpınar Mahallesi yolunda kaldırıma çıkan otobüs, yol kenarında bulunan beton elektrik direğine çarptı. Otobüs şoförü Engin K., araç içerisinde sıkışarak yaralandı.

Kazada yaralandı, 'Çalışmam lazım' deyip ambulanstan inmeye kalktı

“BENİM ÇALIŞMAM LAZIM"

Kısa süre sonra olay yerine gelen sağlık ve itfaiye ekipleri tarafından araçtan çıkartılan Engin K., ambulansa taşındı. Ambulansta hastaneye gitmek istemediğini söyleyen Engin K., sağlık ekiplerine, “Benim çalışmam lazım. Ayağıma baktıracağım sadece. Ben kiracı adamım. Borçlarım var, çalışmak zorundayım” diyerek ambulanstan inmek istedi. Ekipler tarafından ikna edilen Engin K., İzmit Seka Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

İHA

Kazada yaralandı, 'Çalışmam lazım' deyip ambulanstan inmeye kalktı ile ilgili etiketler Kocaeli kaza yaralı otobüs şoförü

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.