Kaynanasıyla Yıldızı Barışmayan 4 Burç

Yüzyıllardır bu topraklarda Gelin ve Kaynana ilişkileri Mesele Olmuştur. Yeni Evli gelinlerin kaynanasıyla ilişkisi güzel olsa da zamanla bu ikili arasında geri dönülmez bir yola girilir. Peki kaynanasıyla yıldızı barışmayan kadınların burçları nedir? İşte kaynanalarıyla yıldızı barışmayan 3 burç...

Evliliklerde En Büyük Sorun şüphesiz Gelin ve kaynana arasındaki şiddetli geçimsizliktir. Boşanmaya varan bu sürtüşmeler çoğu kez evin reisinin başına bela olur. Yeni gelinleri bir an olsun yalnız bırakmayan kaynanalar ile evliliğin tadını çıkarmaya çalışan gelinler arasında burçların da etkisi vardır. İşte kaynanasıyla yıldızı barışmayan 3 burç...

YENGEÇ: Evlenmeye karşı olmasının en büyük nedeni kaynana dırdırı olan Yengeç burcu için nikahta atılan imza hiçbir şeyin çözümü değildir. Her ne kadar yalnız kaldıklarında dünyanın en iyi çifti olsalar da Yengeçler için en büyük kabus kaynanasının sürpriz ziyaretleridir.

AKREP: Zaten özgürlük delisi olan Akrep burcu için asıl evlenilen kişi damadın ailesi, özellikle kayınvalidedir. Nikahtan çıktığı andan itibaren kaynana korkusu yaşayan Akrepler kaynanasıyla yıldızı barışmayan burçlardandır.

ASLAN: Evindeki huzuru kimseyle paylaşmayan Aslan Burcu kayınvalidesiyle anlaşabilir. Ancak kontrol kendisinde olduğu zaman. Evlendiği adamın ailesini en çabuk kabul eden Aslanlar evliliğin ilerleyen yıllarında sorunların büyüğünü yaşar.

Kaynanasıyla Yıldızı Barışmayan 4 Burç ile ilgili etiketler burç
GÜNÜN VİDEOSU

Türkiye’nin savaş uçağı KAAN'ın yeni görüntüleri paylaşıldı: KAAN'ı bir de kendi sesinden dinleyin!

Türk Havacılık Uzay Sanayii, Milli Muharip Uçağı KAAN'ın uçuşuna dair yeni görüntüler paylaştı. Paylaşıma "KAAN’ı bir de kendi sesinden dinleyelim" notu düşüldü.