Kate Middleton üçüncü çocuğuna hamile!

Cambridge Düşesi Kate Middleton, üçüncü kez anne oluyor. Prensesin üçüncü çocuğunu beklediği haberi kraliyet kaynakları tarafından doğrulandı...

Kensington Sarayı’ndan yapılan açıklamada, “Cambridge Dükü ve Düşesi, Cambridge Düşesi’nin üçüncü çocuğunu beklediğini açıklamaktan memnuniyet duyuyor. Kraliçe ve her iki ailenin de üyeleri bu haberden mutluluk duyuyor” denildi. Middleton’ın hamilelik nedeniyle mide bulantısı ve kusma sorunları yaşadığı, Kensington Sarayı’ndan kendisine verilen kraliyet görevlerini bu nedenle yerine getiremeyeceği de bildirildi.

hy5Wz7P88k2OuLQrDQiTkg
Cambridge Dükü ve Düşesi’nin dört yaşındaki oğlu Prens George ile iki yaşındaki kızı Prenses Charlotte’ın yeni kardeşlerinin gelecek yılın başında dünyaya gelebileceği açıklandı. Yeni bebek; Prens Charles, Prens William, Prens George ve Prenses Charlotte’tan sonra İngiliz tahtının beşinci varisi olacak.

WytROXV4B0OJkDaREtz9Dg
Temmuz ayında Polonya’ya yaptıkları ziyaret esnasında Prenses Middleton üçüncü çocuk epsrisi yapmış, kendisine hediye edilen oyuncak sonrası teşekkür ettikten sonra eşi Prens William’a dönerek, “Daha fazla bebek yapmamız gerekecek” demişti.

JwTxkpNTQUGMczw3JTsqAA
Kate Middleton ve Prens William, 2011 yılında, tüm dünyadan canlı olarak izlenen görkemli bir düğün töreniyle evlenmişti.

Kate Middleton üçüncü çocuğuna hamile! ile ilgili etiketler Bebek ingiliz kraliyet ailesi yeni
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.