Kardeşlerim Dizisinde İki Sahne Var Ki Süsen ve Ömer Fanlarının Yüzleri Kızardı

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kardeşlerim 68. bölümüyle nefes kesti. Süsen ve Ömer arasındaki iki sahne sonrası seyircinin sinirden yüzleri kızardı. Ömer'in Leyla ile olan ksıkandırma çabalarına karşılık Süsen hayranları harekete geçti.

Her bölümü hayranları tarafından dikkatle takip edilen Kardeşlerim dizisi yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. 19 Kasım akşamı ekrana gelen Kardeşlerim yeni bölümde Süsen ve Ömer arasındaki ilişkiyi özellikle takip edenler, yer alan iki sahne sonrası sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Lizge Cömert ve Yiğit Koçak ikilisinin canlandırdığı Süsen ve Ömer karakterlerinin Kardeşlerim dizisinin reytinglerindeki önemi yadsınamaz. Asiye ve Doruk'tan sonra en çok konuşulan çift olan Süsen ve Ömer'in yeni bölümde aralarına az kalsın kedi giriyordu.

Başrollerinde Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Yiğit Koçak, Lizge Cömert ve Celil Nalçakan'ın yer aldığı Kardeşlerim 68. bölümüyle hayranlarını şaşırttı.

Süsen ve Ömer Arasına Girmeye Çalışan Leyla'ya Tepki

Süsen'in kötü biri olmadığını düşünen ve onu destekleyen hayranlarına karşılık, Süsen'in sinsi olduğunu düşünenler de var. Ancak Leyla, Ömer'in sevgilisi olduğu halde peşinden koşmasıyla eleştiri aldı.

Kardeşlerim Dizisinde İki Sahne Var Ki Süsen ve Ömer Fanlarının Yüzleri Kızardı ile ilgili etiketler ATV
GÜNÜN VİDEOSU

Halk TV'de sokağa çağrı skandalı! Mustafa Sönmez: Yunanistan'daki gibi sokağa çıkın!

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunduğu programa konuk olan Mustafa Sönmez'in skandal sözleri gündem oldu. Sönmez, "Ağlaşmakla olmaz. Çıkacaksın mücadele edeceksin. Sokak senindir kardeşim. Bu ülkede az mı sokaklarda mücadele kazanıldı?" diyerek sokağa çıkma çağrısı yaptı.