Karamollaoğlu açıkladı: Saadet Partisi’nde AK Parti’ye yakın isimler var

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, partisinin içerisinde bir kaç ismin AK Parti'ye yakın olduğunu dile getirdi.

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu Habertürk ekranlarında Fatih Altaylı’ya konuk oldu.

Gazeteci Fatih Altaylı’nın, “Saadet Partisi içerisinde AK Parti’ye yakın bir kesim mi var?” sorusun yanıtlayan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Bazı arkadaşlar bizim bir ittifakın içinde olmamıza rıza göstermeyebilirler, başka idealleri olabilir.” ifadelerini kullandı.

Karamollaoğlu sorunun devamında ise partisinin içerisinde birkaç kişinin AK Parti’ye yakın olduğunu tasdikler nitelikte şu ifadeleri kullandı:

“AK Parti ile birlikte olalım diyen kesimlerin ben şimdiye kadar bir iki kişi, kişi olarak belki vardır. Onun dışında böyle bir eğilim yok”

Karamollaoğlu açıkladı: Saadet Partisi’nde AK Parti’ye yakın isimler var ile ilgili etiketler Temel Karamollaoğlu Saadet Partisi AK Parti
GÜNÜN VİDEOSU

İran'ın İsrail'e fırlattığı füze ve İHA'ları Demir Kubbe işte böyle imha etti! O anlar kamerada...

İsrail'in hava savunma sistemi Demir Kubbe, İran'dan yollanan füzeleri birer birer imha ediyor. Füzelerin imha edildiği anlara dair görüntüler uluslararası basında geniş yer buldu.