Karadeniz Fırtınası resmen açıkladı! Marc Bartra Tranzonsporlu oldu

Spor Toto Süper Lig'de 2'de 2 yapan Trabzonspor, transfer çalışmalarına da devam ediyor. Bordo-mavili takım teknik direktör Abdullah Avcı'nın isteği doğrultusunda stopere Real Betis'ten Marc Bartra'yı transfer etti ve sözleşme detaylarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Trabzonspor Kulübü, İspanya'nın Real Betis Kulübü'nden stoper oyuncusu Marc Bartra ile anlaştı.

BONSERVİS BEDELİ VE ALACAĞI ÜCRET BELLİ OLDU

Bordo-mavili kulüp, Real Betis'e bonservis bedeli için 1 milyon 250 bin avro, 3 yıllık anlaşmaya varılan oyuncuya da her bir sezon için 1 milyon 500 bin avro garanti ücret ödeyecek.

BORDO-MAVİLİ EKİBİN KAP AÇIKLAMASI

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda da (KAP) yer alan açıklamada, şunlar kaydedildi:

Profesyonel futbolcu Marc Bartra ile 3 yıllık anlaşma sağlanmıştır. Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya, her bir sezon için garanti ücret olarak 1 milyon 500 bin avro ödenecektir. Ayrıca her bir sezon için şarta bağlı bonus olarak, toplamda en fazla 700 bin avro prim ödemesi yapılacaktır. Menajerlik hizmet bedeli olarak, futbolcuya ödenecek brüt ücret tutarının yüzde 5'i oranında ödeme yapılacaktır. Real Betis Kulübü'ne sözleşme fesih bedeli olarak, 1 milyon 250 bin avro, 2 yıla yayılmış 2 taksit halinde ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla.

Karadeniz Fırtınası resmen açıkladı! Marc Bartra Tranzonsporlu oldu ile ilgili etiketler Trabzonspor Transfer Marc Bartra real betis
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.