Kara para akladıkları iddia edilen Engin Polat ve Dilan Polat'tan açıklama! ''Devletimizi bu şekilde itibarsızlaştırmayın''

Lüks yaşantısı ve sosyal medya paylaşımları ile gündemden düşmeyen Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın kuyumculuk üzerinden kara para akladıkları yönündeki iddia gündem oldu. Ünlü çift kamera karşısına geçerek haklarında çıkan iddiaya yanıt verdi. Engin Polat, ''Göz önünde olan insanlarız her sene inceleniyoruz.'' derken Dilan Polat, ''Devletimizi bu şekilde itibarsızlaştırmayın. Bu benim ülkemi de hafife almak.'' ifadelerini kullandı.

Lüks yaşantısı ve sosyal medya paylaşımları ile gündemden düşmeyen Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın kuyumculuk üzerinden kara para akladıkları yönündeki iddia gündem oldu.

Kara para iddialarına yaptığı videolu paylaşımlarla cevap veren Dilan Polat gözyaşlarına boğularak ''Biz gibi insanlara neler yakıştırdılar. Biz vatanını, milletini, devletini gerçekten seven insanlarız.” demişti. Dilan Polat'ın X platformunda yaptığı küfürlü paylaşımın ardından ise Polat'a tepkiler çığ gibi büyümüştü.

''ÜLKEYE DÖVİZ SOKUYORUZ''

Dilan Polat, paylaştığı bir videoda “Devletini, vatanını seven, ülkesine aşık insanlarız biz. Ülkeye döviz sokan insanlarız biz. Herkes denetleniyor siz rahat olun. Sen benim devletimi bu şekilde küçük düşüremezsin. Kurban olduğum devlet.”  diyerek kameraya tükürdü.

ENGİN POLAT'TAN İDDİALARA YANIT: İNSANLARIN TEK DERDİ MAGAZİN, KAOS ARIYORLAR

Son olarak Dilan Polat ile Engin Polat kamera karşısına geçerek haklarında çıkan 'kara para aklıyorlar' şeklindeki ididayı yalanladı. 

Engin Polat, ''2022 yılına kadar incelendik. Göz önünde olan insanlarız her sene inceleniyoruz. Bizim her senemiz inceleniyor zaten. Hiçbir şey bilmeyen insanların lafıyla gündem yaratmayın. Avukat ordum çalışıyor, herkese dava açıyoruz. Kamuoyu baskısından dolayı tabiki herkes işini yapacak. İnsanların tek dertleri magazin. İnsanların ilgilendikleri tek şey magazin ve merak. Bir kaos arıyorlar. Bu şekilde başaramamış olmalarını bastırıyorlar. Ülkemizde yatırımlarımız devam ediyor. Ülkemize döviz çekmek için çalışıyoruz.'' dedi. Engin Polat, önümüzdeki günlerde markalarının büyüyeceğini söyleyince Dilan Polat, ''ohhh' çekti.

DİLAN POLAT: DEVLETİMİZİ İTİBARSIZLAŞTIRMAYIN

Dilan Polat, ''Devletimizi bu şekilde itibarsızlaştırmayın. Bu benim ülkemi de hafife almak.'' dedi.

Kara para akladıkları iddia edilen Engin Polat ve Dilan Polat'tan açıklama! ''Devletimizi bu şekilde itibarsızlaştırmayın''

 

Kara para akladıkları iddia edilen Engin Polat ve Dilan Polat'tan açıklama! ''Devletimizi bu şekilde itibarsızlaştırmayın'' ile ilgili etiketler Engin Polat Dilan Polat
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da pitbull dehşeti! Kadını ve köpeğini vatandaşlar zor kurtardı: Korku dolu anlar

Tekirdağ'da köpeği ile birlikte yürüyüşe çıkan kadın, ağızlıksız ve tasmalı bir pitbullun saldırısına uğradı. Vatandaşlar kadın ve köpeğini pitbullun elinden zor kurtardı.