Kaptan: Yaparım bunu uslu durun!

Amerika'da bu kez Trump taraftarları bir uçakta olay çıkardı, taşkınlığın büyümesi üzerine pilot yolcuları uçağı bilinmeyen bir yere indirmekle tehdit ederek hepsini mağdur bırakacağını söyledi.

Washington DC’den Phoenix’e giden American Airlines’ın uçuşu sırasında ilginç anlar yaşandı. Trump’ın destekçileri uçakta taşkınlık çıkarıp slogan atmaya başlayıncea pilot destekçileri uçağı bilinmeyen bir yere indirmek ve hepsini mahsur bırakmakla tehdit etti.

Uçuşun başından itibaren Trump taraftarı olan yolcular, "ABD" ve "Trump için savaş" sloganları attı. Uçuştan bir video yayınlayan Trump taraftarı Mindy Robinson, ise uçağı "vatanseverlerle dolu" olarak nitelendirdi.

Pilot uçaktaki taşkınlığın devam etmesi üzerine yaptığı anonsta, “Size olacağı söyleyeyim. Phoenix’e daha dört buçuk saatlik bir uçuşumuz var. Bu uçağı Kansas’ın ortasına indirir ve hepinizi bırakırım. Umurumda da olmaz. Yaparım bunu. Eğer gereken buysa! Uslu durun!” dedi.

American Airlines Sözcüsü olaya ilişkin yaptığı açıklamada, uçağın Reagan Ulusal Havaalanından Phoenix Sky Harbor’a giden AA 1242 seferi olduğunu belirtti.

Kaptan: Yaparım bunu uslu durun! ile ilgili etiketler ABD uçak Trump fırça

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Arjantin'de Merkez Bankası için cenaze töreni düzenlendi!

Arjantin'de yeni başkan Javier Milei'nin destekçileri Merkez Bankası'nın kapısında cenaze töreni düzenledi. Javier Milei, hiperenflasyonu sona erdirmek için "merkez bankasını kapatma" sözü vermişti.