Kandilli açıkladı: Van'da gece yarısı korkutan deprem! Birçok ilden hissedildi!

Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre Van'da deprem meydana geldi. Gece yarısı hissedilen deprem birden çok ilden hissedildi.

Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre Van'da deprem meydana geldi. Depremin büyüklüğü 3,6 olarak ölçülürken depremin derinliği 5,4 kilometre. 00:02'de meydana gelen deprem birden fazla ilde hissedilirken sosyal medyada vatandaşlar depremin şiddetinin daha çok olduğunu düşündüklerini ifade etti.

  SABAH SAATLERİNDE DE MALATYA'DA DEPREM OLMUŞTU

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) verilerine göre; dün sabah saat 10.36'da merkez üssü Pütürge ilçesi olan 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 7 kilometre derinliğinde kaydedilen deprem, çevre il ve ilçelerde de hissedildi. Depremde, herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Prof. Dr. Naci Görür, depremle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Görür, “Malatya, Ormaniçi/Pütürge’de 4,5 deprem oldu. Deprem DAF üzerinde ve artçı. Endişeye mahal yok. Olabileceği beklenir” dedi.

Kandilli açıkladı: Van'da gece yarısı korkutan deprem! Birçok ilden hissedildi! ile ilgili etiketler Van deprem
GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.