Kanalizasyon faciası! Baba öldü, onu kurtarmak isteyen oğlu zor kurtarıldı

Diyarbakır'da rögar kapağını kaldırıp kanalizasyon kanalına giren Tuncay İskenderoğlu metan gazı zehirlenmesi sonucu öldü. Babasını kurtarmak için kanala giren Eren İskenderoğlu ise itfaiye ekipleri tarafından son anda kurtarıldı.

Diyarbakır'ın Yenişehir Üç Kuyular bölgesinde, mısır ekimi ile uğraşan Tuncay İskenderoğlu, henüz bilinmeyen nedenle kanalizasyon kanalının üzerinde bulunan rögar kapağını kaldırarak içine girdi.

Kanalizasyon faciası! Baba öldü, onu kurtarmak isteyen oğlu zor kurtarıldı

Tarlayı sulayan oğlu Eren İskenderoğlu ise babasının girdiği kanalizasyon bölümünden çıkmadığını görünce ihbarda bulundu. Yapılan ihbarla olay bölgesine çok sayıda itfaiye, AFAD ve polis ekipleri sevkedildi.

Traktörün arkasına bağlağı ipi beline dolayıp kanalizasyon çukuruna inerek babasını kurtarmaya çalışan gencin de metan gazından zehirlenip, kanaldan çıkamadığını tespit etti.

Kanalizasyon faciası! Baba öldü, onu kurtarmak isteyen oğlu zor kurtarıldı - Resim : 2

YERLERİ GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ İLE BELİRLENDİ

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon ekipleri de olaya müdahale ederek ekiplere destek verdi. Görüntüleme sistemi ile baba ile oğlunun yeri tespit edilerek kepçelerle kazı yapıldı.

Metan gazının yoğunluğu nedeniyle ekipler çalışmalarını güçlükle sürdürdü. Ekiplerin uzun uğraşı sonucu baba ile oğlu, 4 metre uzunluğundaki kanalizasyon kanalından çıkarıldı. Olay yerinde bekleyen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalede Tuncay İskenderoğlu'nun metan gazından zehirlenerek öldüğü belirlendi. Gazdan etkilenen oğlu Eren İskenderoğlu ise ambulansla hastaneye kaldırıldı.

DHA-İHA

Kanalizasyon faciası! Baba öldü, onu kurtarmak isteyen oğlu zor kurtarıldı ile ilgili etiketler Diyarbakır kanalizasyon kanalı Tuncay İskenderoğlu Eren İskenderoğlu

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.