Kaldırımdan giden anne ve bebeğinin başına öyle bir şey geldi ki... "Kan içerisindeydi"

Sakarya Karasu'da kaldırımda yürüyen annenin ve bebek arabasındaki çocuğunun başına gelenler görenleri hayrete düşürdü. Kendi halleride kaldırımda ilerleyen anne ve bebeğin üzerine, 5 katlı binanın üst katında yapılan çalışma esnasında malzemeler düştü. O anlara şahit olan bir vatandaş, "Kadın sesini duyunca, dövüyorlar zannettim. Dışarıya çıktığımda kadının bilekleri kan içerisindeydi" dedi.

Sakarya'nın Karasu ilçesinde 6 Aralık Pazartesi günü Plaj Caddesi üzerinde bir anne ve bebeği ölümden döndü.

İHA'nın haberine göre cadde üzerinde bulunan 5 katlı binanın en üst katında çalışma yapıldığı esnada, kaldırımda yürümekte olan anne ve bebek arabasının üzerine malzeme düştü.

ŞOKU ATLATMADAN BEBEĞİNE YÖNELDİ

Ne olduğunu anlayamayan anne, daha şoku atlatamadan bebek arabasının üzerine düşen malzemeleri kaldırarak çocuğuna yöneldi. Anne ve çocuğunun yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

 

Kaldırımdan giden anne ve bebeğinin başına öyle bir şey geldi ki... "Kan içerisindeydi" - Resim : 2

ANNE, KOLUNDAN YARALANDI

Bebek arabasının koruma kısmı ile annenin koluna isabet eden malzemeler neticesinde yara alan anne ve çocuğu olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerince Karasu İlçe Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Konu ile ilgili inceleme başlatıldı.

O ANLAR SANİYE SANİYE KAMERADA

Anne ve bebeğinin ölümden döndüğü anlar ise, güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde; kaldırım üzerinde annenin, bebek arabası ile yürüdüğü ve bu esnada yukarıdan malzemelerin bebek arabasının koruma kısmı ile annenin koluna düştüğü görüldü. Düşen malzemelerin etkisi ile bebek arabası yere yıkılırken, annenin ise yaşadığı şoku atlatamadan hemen çocuğuna yöneldiği ve o esnada çevredeki vatandaşların yardıma koştuğu görüldü.

 

"KADINI DÖVÜYORLAR SANDIM, BİLEKLERİ KAN İÇERİSİNDEYDİ"

Çalışmakta olduğu esnada kadının sesini duyarak dışarıya çıktığını aktaran Sümeyye Baytar, “Normal sıradan bir gündü, tezgahta çalışıyordum. Daha sonra kadın sesini duydum ve kadını dövüyorlar sandım. Dışarıya çıktığımda kadının bilekleri kan içerisindeydi, çocuğunu almışlardı elinden ve bayılmak üzereydi. Daha sonrasında ambulans geldi kadını hastaneye götürdüler. Yukarıdaki kaplama düştü kadının başına. Bebek arabası ile kadın gidiyordu, o esnada oldu olay” ifadelerine yer verdi.

Kaldırımdan giden anne ve bebeğinin başına öyle bir şey geldi ki... "Kan içerisindeydi" ile ilgili etiketler Sakarya Karasu Bebek Anne kaza araba bebek arabası

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.