Kahramanmaraş'ta gelin ve damada takı yerine "Alabalık" taktılar!

Kahramanmaraş’ta evlenen gelin ve damadın takı töreninde balıkçı esnafı tarafından alabalık takıldı.

Kahramanmaraş’ta dünyaevine giren gelin ve damadın düğünündeki takı töreninde, bir balıkçı esnafı tarafından çifte alabalık takıldı.

Kahramanmaraş’ta Fatma ve Mehmet Ali Ekersular çifti hayatlarını düzenlenen düğün töreninde birleştirdi. Salona giriş yapıp oyun oynayan çift daha sonra davetlilerin hayırlı olsun dileklerini kabul etti.

Kahramanmaraş'ta gelin ve damada takı yerine "Alabalık" taktılar!

"TAKI YERİNE ALABALIK TAKTIK"

Düğünün son anlarında ise takı töreni gerçekleştirildi. Kahramanmaraş Balıkçılar Derneği Başkanı İbrahim Sarı dünya evine giren çifte balık hediye etmek istedi. İş yerinden getirdiği alabalıkları gelin ve damadın boynuna asan balıkçı esnafı çifte mutluluk diledi. Sarı, “Biliyorsunuz düğünlerde takı takılır bizde çam sakızı çobanarmağanı Alabalık taktık. Çiftimize mutluluklar dileriz” dedi.

BALIKLARI BOYUNLARINA ASIP OYNADILAR

Gelin Fatma Ekersular, “Çok teşekkür ederiz anlamlı hediye için” dedi.

Damat Mehmet Ali Ekersular ise “Güzel günümüzde balık hediyesi için teşekkür ederiz iş hayatında başarılar dileriz” dedi. Takı töreninin ardından çift, boyunlarına asılı balıklar ile beraber oynadı.

Kahramanmaraş'ta gelin ve damada takı yerine "Alabalık" taktılar! - Resim : 2

Kahramanmaraş'ta gelin ve damada takı yerine "Alabalık" taktılar! ile ilgili etiketler Kahramanmaraş Düğün
GÜNÜN VİDEOSU

Murat Kurum gençlerle PlayStation oynadı... "Yapıyoruz bu sporu"

İBB Başkan adayı Murat Kurum, gençlerle bir araya gelip PlayStation oynadı. Eğlenceli anları Kurum, sosyal medya hesabından "Yapıyoruz bu sporu" notuyla paylaştı.