Kahraman benzinlik çalışanı! Soygunculara tek başına direndi... (VİDEO)

İstanbul Kartal’da çaldıkları araçla 3 benzin istasyonu soyan iki kişi yakalandı. Maskeli ve silahlı soyguncuların bir marketteki soygunu sırasında yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Kartal’da gece saatlerinde bir aracı çalan C.Ş. ve U.A. yakın mesafelerde bulunan 3 benzin istasyonuna girerek soygun gerçekleştirdi. Soygunlandan biri güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Maskeli ve silahlı soygunculara, benzin istasyonundaki marketin çalışanlardan biri karşı koydu. Silahlı kişi ile market çalışanı bir süre boğuştu. Saldırganın silahını doğrultmasıyla market çalışanı geri çekildi. Soyguncular buradan yaklaşık 6 bin lira alarak kaçtı. 3 benzin istasyonundan yaklaşık 15 bin lira çaldığı belirtilen soyguncular polisle yaşadıkları kovalamaca sonrası yakalandı. Soyguncular, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kahraman benzinlik çalışanı! Soygunculara tek başına direndi... (VİDEO) ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Fatih Portakal Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu: Ya safım ya aptalım, benden pas!

Seçim öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nu öve öve bitiremeyen Portakal, seçimin ardından CHP'de demokrasi olmadığını belirterek, "Basiretsiz, korkak bir lider var. Benim gözümde Kemal Kılıçdaroğlu artık böyledir. Yazık ya, böyle mi yönetecektiniz insanları. Saf mıyım ben? Ya safım ya aptalım. Bu kadar yeter. Benden pas" dedi.