Kağızman'da helikopterli operasyon: 5 PKK'lı ölü ele geçirildi

Kars'ın Kağızman ilçesi güneyinde, Erzurum Jandarma Bölge Komutanlığı tarafından düzenlenen operasyonda 5 terör örgütü mensubu ölü ele geçirildi

Kars Kağızman ilçe güneyinde, Erzurum Jandarma Bölge Komutanlığı tarafından planlanan ve 23 Nisan 2016 tarihinden itibaren icra edilen Şehit Astsubay Başçavuş Nurettin ÖZTÜRK-7 operasyonu kapsamında, 25 Nisan 2016'da operasyon düzenlendi.

5 PKK'LI ÖLÜ BULUNDU

7-8 kişilik terör örgütü mensubunun görüntüsünün alınması üzerine bölge ATAK Helikopter Kolu tarafından ateş altına alındı. Bölgede devam eden arama tarama faaliyetleri sonucunda, 5 PKK mensubunun, bir adet Biksi Makineli Tüfek, üç adet Kalaşnikof Piyade Tüfeği, bir adet RPG-7 Roketatar, bir adet tabanca, 250 adet biksi mühimmatı, 100 adet Kalaşnikof Piyade Tüfeği fişeği, üç adet Anti Tank Mayını, 10 adet dolu Kalaşnikof Piyade Tüfeği şarjörü ve bir adet el telsizi ile birlikte ölü olarak ele geçirildiği bildirildi.

Kağızman'da helikopterli operasyon: 5 PKK'lı ölü ele geçirildi ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.