Kadınlar futbolda da galip! Hakkari'de erkek takımını 3-2 mağlup ettiler...

Kadınlar 1. Liginde mücadele eden Hakkarigücü Kadın Futbol Takımı, Çukurcaspor erkek takımıyla oynadığı hazırlık maçını 3-2’lik skorla kazandı.

Kadınlar 1. Liginde mücadele eden Hakkarigücü Kadın Futbol Takımı, Çukurcaspor erkek takımıyla sezon öncesi hazırlık maçı yaptı.

Kadınlar futbolda da galip! Hakkari'de erkek takımını 3-2 mağlup ettiler...

HAKKARİ KADIN FUTBOL TAKIMI 3-2’LİK SKORLA MAÇI KAZANDI

Çukurca Genclik ve Spor Müdürlüğüne aitı çim saha da yapılan maçı Kaymaka Hasan Kurt, Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar, Cumhuriyet Savcısı Mustafa Tekelve Bilal Ayaz, Çukurca Hakimi Bilal Özbay, İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Cankurtaran, İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Çınar Çiftçi ve çok sayıda vatandaş katıldı. Çukurca da yapılan Maçın sonunda Hakkari Kadın Futbol Takımı 3-2’lik skorla maçı kazanırken Kaymakam Hasan Kurt her iki takım oyuncularını tebrik etti.

Kadınlar futbolda da galip! Hakkari'de erkek takımını 3-2 mağlup ettiler... - Resim : 2

İHA

Kadınlar futbolda da galip! Hakkari'de erkek takımını 3-2 mağlup ettiler... ile ilgili etiketler Hakkari Hakkarigücü Kadın Futbol Takımı Çukurcaspor erkek takımı Kadınlar 1. Ligi hazırlık maçı
GÜNÜN VİDEOSU

Arjantin'de Merkez Bankası için cenaze töreni düzenlendi!

Arjantin'de yeni başkan Javier Milei'nin destekçileri Merkez Bankası'nın kapısında cenaze töreni düzenledi. Javier Milei, hiperenflasyonu sona erdirmek için "merkez bankasını kapatma" sözü vermişti.