Kadın öğretmenin, öğrencilerine yaptığı sapıklık mide bulandırdı! Yaşlı adamlarla...

İngiltere'de bir ilkokuldaki müdür yardımcısı 44 yaşındaki kadın öğretmenin yaptıkları mide bulandırdı. Aynı okulda öğrenim gören 13 yaşındaki bir kıza tecavüz eden öğretmenin ayrıca öğrencilerini yaşlı erkeklerle cinsel ilişkiye zorladığı ortaya çıktı.

Dünya İngiltere'de iki uzmanlık diploması bulunan 44 yaşındaki kadın öğretmenin skandalını konuşuyor.

SAPIK ÖĞRETMEN GÖZALTINA ALINDI

St George's Central Church of England İlköğretim Okulu'nda yaklaşık on yıldır çalışan sapık öğretmen Julie Morris, olayın ordaya çıkması ile gözaltına alındı.

 YAPTIKLARI MİDE BULANDIRDI

Çalıştığı ilkokulda müdür yardımcısı olarak görev yapan 44 yaşındaki kadın öğretmen 13 yaşından küçük kıza saldırıya yardım ve yataklık etmek ve reşit olmayan bir kızla cinsel ilişkiye teşvik etmekle suçlanıyor.

 

OKULA GÖNDERİLEN MEKTUP HER ŞEYİ ORTAYA ÇIKARDI

Julie Morris'in tecavüz skandalı dün ortaya çıkar çıkmaz dünya gündemini sarstı. Skandal okul yönetimine iletilen bir mektupla ortaya çıktı.

St George's Central Church of England İlköğretim Okulu'nda yaklaşık on yıldır çalışan 44 yaşındaki Julie Morris, Pazartesi günü mahkemeye çıkarıldığında gözaltına alındı.

340 öğrencili okuldaki çocukların ebeveynleri ise 13 yaşındaki çocuğa tecavüz haberlerinin ardından büyük bir şok yaşadı.

TECAVÜZE YARDIM VE YATAKLIK

Sapık kadın öğretmen Julie, 13 yaşından küçük bir kıza tecavüze yardım ve yataklık etmek ve yine 13 yaşından küçük bir çocuğu cinsel aktiviteye teşvik etmekle suçlanıyor. Okuldan hemen uzaklaştırılan Julie şu an yargı önüne çıkacağı günü bekliyor.

 

YAŞLI BİR ADAMLA  BİRLİKTE YAPMIŞ

Polis, sapık kadın öğretmenin 52 yaşındaki David Morris ile birlikte çocuğa tecavüz etmekle suçlandığını doğruladı. Sapık öğretmenin hem küçük kızlara tecavüz ettiği hem de yaşlı erkeklerle cinsel birlikteliğe zorladığı belirtiliyor.

Tecavüz suçlamalarının diğer bir sanığı olan David Morris'le Julie Morris'in karı koca olmadıkları ve sapık çiftin akraba bile olmadıkları, sadece soyadlarını aynı olduğunun altı çiziliyor.

 

İddia edilen kurbanın bir öğrenci olduğuna inanılmıyor ve Merseyside polisi sözcüsü, suçların Julie Morris'in istihdamıyla 'ilgisiz' olduğunu söyledi.

Mağdur kız öğrencinin ise sapık öğretmenin okulunda öğrenci olup olmadığı ise saklanıyor.

Sapık kadın öğretmen 4 Ekim'de Liverpool Kraliyet Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.

İKİ DİPLOMASI VAR

Linkedin'e göre Julie Morris, Lancaster Üniversitesi'nden psikoloji diplomasına ve ayrıca Ormskirk, ayrıca Lancashire'daki Edge Hill Üniversitesi'nden uzman bir matematik öğretmeni diploması var.

Kadın öğretmenin, öğrencilerine yaptığı sapıklık mide bulandırdı! Yaşlı adamlarla... ile ilgili etiketler Öğretmen İngiltere Kadın Öğrenci Okul müdür yardımcısı yaşlı
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.