Kadıköy Belediyesi'ndeki rüşvet operasyonundan yeni görüntüler: Böyle rüşvet aldılar

Kadıköy Belediyesi'ne yönelik rüşvet operasyonundan yeni görüntüler ortaya çıktı. Son görüntülerde zabıta ekiplerinin Ülker Stadı etrafındaki seyyar satıcılarından rüşvet aldığı anlar yer aldı. Operasyonda suç üstü yakalanan 2 zabıta tutuklandı.

İstanbul Kadıköy Belediyesi'nde görevli 2 zabıtanın Şükrü Saraçoğlu Stadı çevresindeki rüşvet çarkı takibe takılmıştı. Tutuklanan 2 zabıtanın seyyar satıcılardan rüşvet aldığı anlara ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

Kadıköy Belediyesi zabıtalarının inşaatları haraca bağladığı ve birçok inşaattan rüşvet aldığı ortaya çıkmıştı. Çok sayıda gözaltı ve tutuklama kararı sonrası bu kez Ülker Stadı etrafındaki seyyar satıcılardan rüşvet alan zabıtalar tespit edildi.

Kadıköy Belediyesi'ndeki rüşvet operasyonundan yeni görüntüler: Böyle rüşvet aldılar

MALİ ŞUBEYE ŞİKAYET SONRASI HAREKETE GEÇİLDİ

A Haber'de yer alan habere göre, stat çevresinde tezgah açan seyyar satıcı mali şube polisine gelerek şikayetçi oldu. Müştekiler geçen yıla oranla bu yıl istenen rüşveti artık ödeyemediklerini beyan etti. Ardından polisle iş birliği yapıldı.

Kadıköy Belediyesi'ndeki rüşvet operasyonundan yeni görüntüler: Böyle rüşvet aldılar - Resim : 2

4 Ağustos 2022 Perşembe günü Fenerbahçe-Slavacko maçı öncesi Ülker Stadı önüne tezgah açan seyyar satıcılar izlemeye alındı. Bu sırada daha önce de birçok kez olduğu gibi 2 zabıta seyyar satıcılardan rüşvet almaya geldi. Tezgahları tek tek dolaşan ve paraları alan 2 zabıta kamera ile kaydedildi.

2 ZABITA TUTUKLANDI

Ekipler 2 zabıtayı suçüstü yakalayıp gözaltına almıştı.. Birinin örgütlü olarak rüşvet almak ve rüşvete aracılık etmek suçlarından daha önce adli işlem gördüğü belirlenmişti. İkisi zabıta da çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

Kadıköy Belediyesi'ndeki rüşvet operasyonundan yeni görüntüler: Böyle rüşvet aldılar ile ilgili etiketler Zabıta Rüşvet kadıköy belediyesi seyyar satıcı
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.