"Kaan beni eve kapattı, dövdü ve aldattı!"

RTÜK kararıyla evlendirme programlarının yasaklanmasının ardından ekranlardan uzak kalan gelin adayı Solmaz, evlenme aşamasında olduğu Kaan'ı karakol'a şikayet etti.

İzdivaç programları ile şöhreti yakalayan gelin adayı Solmaz, evleneceği konuşulan damat adayı Kaan ile karakolluk oldu.

KAAN'I ŞİKAYET ETTİ

Haberler.com'da yer alan habere göre; Satın aldığı eşyaların Kaan tarafından satıldığını öne süren Solmaz, soluğu karakolda aldı. Damat adayı hakkında şikayette bulunan Solmaz, sosyal medyada yaptığı canlı yayında evleneceği Kaan için ağır ifadeler kullandı.

"SENİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

Kaan için "Sen nasıl namussuzsun be!" ifadesini kullanan Solmaz, "Canlı yayın yapıp 'eşyaları dağıttım' diyor. Sen ne kadar paragöz bir adamsın. O eşyaları sen almadın. Ne diye satıyorsun onları? Senden ayrıldım diye pasaportumu almak nedir? Seni Allah'a havale ediyorum" şeklinde konuştu.

1466514_1920x1080

"BENİ DÖVDÜN, EVE KAPATTIN"

Kaan'ın kendisini dövdüğünü ve aldattığını öne süren Solmaz, sözlerine şöyle devam etti: "Beni dövdün, beni aldattın. Fotoğrafları herkes gördü. Psikolojimi bozdun benim. O capcanlı kızı köle gibi eve kapattın. Senin de kız kardeşin, annen var. Beni kandırdın, beni kullandın."

"Kaan beni eve kapattı, dövdü ve aldattı!" ile ilgili etiketler solmaz gelin adayı solmaz çiros kaan sevgilisi karakol
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.