Jennifer Lopez Türkiye'de öyle bir şey giydi ki!

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Salı günü Antalya'da verdiği konserin ardından dün Türkiye'den ayrıldı. Havalimanı'na gelen Lopez'in araçtan inerken kalın hırka giymesi dikkat çekti.

ABD'li Latin şarkıcı Jennifer Lopez, Salı günü Belek turizm bölgesinde verdiği konserin ardından dün Antalya'dan ayrıldı. Lopez'i Regnum Carya Otel'in sahibi Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk yolcu etti. 

"BURADA OĞLUM VE KIZIMLA TATİL YAPMAK İSTİYORDUM"

Başkan Öztürk'le fotoğraf çektirerek teşekkür eden Lopez, "Yoğun programım nedeniyle ayrılmak zorundayım. Yoksa burada birkaç gün kalıp oğlum ve kızımla tatil yapmak istiyordum. Otel çok güzel. Ancak konser programım yoğun olduğu için gitmek zorundayım" dedi.

Jennifer Lopez Türkiye'de öyle bir şey giydi ki!

KIYAFETİYLE HERKESİ ŞOKE ETTİ

Jennifer Lopez daha sonra kızı Emme Anthony ve oğlu Max Munis'le kendisine tahsis edilen VIP araçla, polis eskortu ve korumaları eşliğinde Antalya Havalimanı'na geldi. Minibüsten önce oğlu Max Munis, ardından kızı Emme indi. Daha sonra araçtan inen Lopez'in kalın hırka giymesi dikkati çekti. Lopez ve çocukları daha sonra, CIP salonundan geçerek özel uçakla konser için Mısır'a uçtu.

Antalya'da 2 gece konaklayan Jennifer Lopez, kentten ayrılmadan önce otelde çocuklarıyla yemek yedi, dalga havuzunda yüzerek eğlendi.

Jennifer Lopez Türkiye'de öyle bir şey giydi ki! - Resim : 2

ANTALYA'YI BAĞRINA BASTI

Otel'den ayrılmadan önce Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, Lopez'e Antalyaspor forması hediye etti. Öztürk, o anları Twitter hesabından paylaştı.

Jennifer Lopez Türkiye'de öyle bir şey giydi ki! - Resim : 3

Jennifer Lopez Türkiye'de öyle bir şey giydi ki! - Resim : 4

 

Jennifer Lopez Türkiye'de öyle bir şey giydi ki! - Resim : 5

Jennifer Lopez Türkiye'de öyle bir şey giydi ki! ile ilgili etiketler Antalya Antalyaspor Jennifer Lopez Konser Antalya Havalimanı
GÜNÜN VİDEOSU

Artvin Hopa'da CHP'liler birbirine girdi! Seçim bürosunda yumruklar havada uçuştu...

Artvin’in Hopa ilçesinde CHP'nin İl Genel Meclisi aday listesi tartışmalara neden oldu. Yumrukların havada uçuştuğu kavga anları cep telefonu kamerasına yansıdı.