Jay-Jay Johanson yeniden Türkiye'ye geliyor

Türkiye'de geniş bir hayran kitlesine sahip olan İsveçli şarkıcı ve söz yazarı Jay-Jay Johanson, 24 Şubat'ta Ankara'da, 25 Şubat'ta da İstanbul'da dinleyicileriyle buluşacak.

Neslinin en etkili sanatçılarından Jaje Johanson, bilinen sahne ismiyle Jay-Jay Johanson, 2 konser için yeniden Türkiye'ye geliyor. Büyüleyici ve melankolik sesi ile dikkat çeken sanatçı, 24 Şubat 2023 Cuma gecesi Ankara'da Milyon Performance Hall'da, 25 Şubat 2023 Cumartesi gecesi ise İstanbul'da Dorock XL Fitaş Sahnesi'nde sahne alacak.

1996 yılından bu yana müzik dünyasının içinde olan, verdiği konserlerle Türkiye’de de geniş kitlelere ulaşan Johanson, "Believe In Us", "So Tell the Girls That I'm Back In Town", "Mr. Fredrikson", 'On The Radio', "Time Will Show Me" gibi dillere pelesenk olmuş birbirinden başarılı şarkılara imza attı.

Sanatçı geçtiğimiz yıl yayınlanan son albümü 'Rorschach Test'den şarkılarının dışında, sevilen klasiklerini de seslendirecek.

 

Jay-Jay Johanson yeniden Türkiye'ye geliyor ile ilgili etiketler Jay Jay Johanson Konser
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...