İzzet Çapa'dan Hürriyet yönetimine ince mesajlar

Nişantaşı'nda ünlü bir kafede Hakan Başaran isimli kişinin bacağından vurulması olayıyla ilgili gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan ünlü işletmeci İzzet Çapa, o dönem röportajlar yaptıüğı Hürriyet gazetesinden istifa etmişti.

İzzet Çapa, gözaltına alınması konusunda kendisine destek vermeyen, hatta bir "geçmiş olsun telefonu" dahi açmayan Hürriyet yönetimine ateş püskürmüştü.

Çapa, Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin'e yazdığı istifa mektubuyla gazete ile yollarını ayırdıktan sonra dünyaca ünlü Huffington Post haber sitesine köşe yazıları yazmaya başlamıştı.

SEDAT ERGİN YERİNE AHMET HAKAN İDDİASI

Bu arada, dün Hürriyet gazetesi ile ilgili kamuoyuna yansıyan bir iddia medya dünyasında deprem etkisi yarattı.

Doğan Medya Ceo'su Mehmet Ali Yalçındağ'ın Hürriyet'in yeni genel yayın yönetmeni olarak Ahmet Hakan'ı düşündüğü öne sürüldü.

İZZET ÇAPA'DAN İNCE GÖNDERME

Yaşanan bu gelişmeler üzerine, İzzet Çapa'dan, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Hürriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök ve Hürriyet Gazetesi Yayın Direktörü Fikret Ercan'a sitem dolu bir mesaj geldi.

280920161633407731864_3.jpg

Çapa Instagram hesabından paylaştığı mesajda, "Ben her gece başımı yastığa huzur içinde koyuyorum. Çok merak ediyorum, bunlar hangi karanlık kabusları görüyordur. Hani "Allah'ın adaleti vardır" denir ya, işte o bugünlerde bir kez daha tecelli ediyor. Şartlar gerektirdiğinde çekip gitmek de edeptir. Ama bu edep sizde var mı, hepimiz göreceğiz." ifadelerini kullandı. / SuperHaber

İzzet Çapa'dan Hürriyet yönetimine ince mesajlar ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.